999 rezultate për

nishani

Ish-Presidenti Bujar Nishani shpallet në kërkim Gjykata e Tiranës ka shpallur si person në kërkim, ish-Presidentin, Bujar Nishani, pasi ky i fundit ka ndërruar adresë.
Panucci padit Nishanin në gjykatë, gazeta amerikane i kushton vëmendje (FOTO LAJM) Lajmi i bujshëm i publikuar pak ditë më parë, se trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci kishte paditur në gj
Panucci nuk i ndahet Nishanit, ngre padi të re Pak ditë më parë trajneri i Kombëtares, Cristian Panucci ngriti një padi kundër ish-presidentit shqiptar Bujar Nishani p
Gjyqi me Panuccin, reagon Nishani: Nuk e tërheq komentin Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi, depozitoi pak ditë më parë në gjykatë një denoncim për ish-Presidentin e Republi
Gjykata "injoron" padinë e Panuccit kundrejt Nishanit Gjykata e Tiranës ka kthyer padinë e trajnerit të Kombëtares së futbollit Christian Panuccit, kundër ish-presidentit të
Kërkon 100 000 euro, Panucci padit Bujar Nishanin në gjykatë Duket e çuditshme, por ka ndodhur në Shqipëri. Trajneri i kombëtares, Cristian Panuçi ka paditur në gjykatë ish-presiden
Mbesa e Bujar Nishanit kapet mat në shtrat me gazetarin shqiptar Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada tërheq shpesh vëmendjen me fotot nudo ku ekspozon format perfekte trupore
Bujar Nishani kërkon nga Rama që të ndërhyjë në punët e brendshme të Kosovës Ish-Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka kritikuar heshtjen e kryeministrit aktual të Shqipërisë, Edi Rama, ndaj i
Ju kujtohet nishani i Eli Farës? Ja çfarë ndodhi me të Këngëtarja e suksesshme Eli Fara ishte e ftuara e moderatorit Ermal Peçi në programin IN të fundjavës "Një kat më lart".
Paratë e kapura nuk do të hetohen nga Nishani, detaje të reja nga çështja Edhe sot po dalin në dritë detaje të reja nga shuma e parave që u kap në portin e Durrësit. Policia dhe Prokuroria e
Ish-presidenti shfyn ndaj Panuccit: Një sharlatan që po shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar (FOTO LAJM) Ish-presidenti Bujar Nishani, ka sulmuar trajnerin e kombëtares së Shqipërisë, pas humbjes në miqësoren e sotme më Kosov
Habit mbesa e ish-presidentit Nishani: Jam e dashura e Berluskonit Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. Aj
Ish-presidenti paralajmëron Ramën: Kujdes, do ketë shpërthim masiv! Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, e cilëson shpërthim të akumuluar prej vitesh ndaj qeverisë, reagimin e dhuns
Mbesa e Nishanit pushton 2018, një kalendar vetëm për veten e saj (FOTO LAJM) Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale dhe fa
Mbesa e zhveshur e Nishanit, në hall për mashkullin ideal (VIDEO) Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. E
Reagon ashpër ish-presidenti: Kushtetuta e Shqipërisë u shkel! Pas situatës së sotme në Kuvend dhe protestës jashtë ambientëve të saj ka reaguar ish-president Bujar Nishani. Me an
Ndryshe nga Nishani, Meta vlen 30 milion lekë më shumë për Ramën Pavarësisht debateve në publik dhe çarjes së madhe mes tyre, kur vjen puna tek ndarja e buxhetit dy ish-aleatët, PS dhe
Çfarë po fshihet në Presidencë? Nishani hedh akuza të rënda edhe ndaj Ramës Ish-presidenti Bujar Nishani ka folur për herë të parë në lidhje me gjendjen në vend dhe zhvillimet e fundit politike.
Lista e deputetëve të 25 qershorit, Nishani kritikon Bashën Listat e PD-së që Basha solli këtë 25 qershor u diskutuan shumë nëbotëne politikës dhe hasën shumë kritika ehde nga vet
Largimi i kreut të SHISH, ish-presidenti zbulon presionin ndaj tij Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar largimin e ish kreut Të SHISH, Visho Ajazit. Sipas tij dicka e tillë ka nd