999 rezultate për

niset

Ibra bën çmendurinë e radhës, i bllokuar në trafik niset me motor dhe me një tifoz për në festival (VIDEO) Ibra u bllokua në trafik rrugës për tek Festivali i Muzikës Sanremo por ai bëri një gjest interesant për të arritur me k
URGJENT/ Aeroplanmbajtësja niset kundër Tiurqisë në Egje Egjeu Lindor është kthyer tashmë në një teatër ku aktorë të ndryshëm rajonalë por edhe botërore janë duke treguar forcën
I ra të fikët pak para vaksinimit, mjeku vlonjat niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës Vaksinimi në Vlorë ka nisur sot me një incident, ku mjeku i parë që do të vaksinohej ka humbur ndjenjat. Mësohet se m
16 vjeçarja pi fotoksinë, niset me helikopter drejt Tiranës Një 16 vjeçare në Gramsh është vetëhelmuar e si pasojë është në gjendje të rëndë shëndetësore E reja pasi mori ndihmë
Rrëshqet në akull mjeku në Dibër, niset me urgjencë te Trauma Një mjek në Dibër ka pësuar fraktura të rënda pasi ka rrëshkitur në akull. Mjeku është dërguar në spitalin e traumës
Denoncimi i Berishës: U dhunua në komisariat, i mituri në gjendje kritike niset për në spital (VIDEO) Një denoncim i rëndë ka ardhur nga ish kryeministri Sali Berisha. Sipas tij, një i mitur është nxjerrë nga narkokomis
Niset me urgjencë në Itali neurologu i QSUT pas infektimit me koronavirus Drini Dobi, mjek neurolog në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” është nisur për në Itali pas infektimit me ko
Puth gruan e foshnjën dhe niset për Kosovë, emocionuese kur të rinjtë nga Gjermania i bashkoheshin luftës Gjatë luftës në Kosovë, shumë të rinj të cilët jetonin në botën perëndimore braktisën rehatinë e jetës, punën, familjet
Pozitiv me COVID, trajneri Skënder Gega niset urgjent drejt Turqisë Trajneri i Kukësit, Skënder Gega i cili ka rezultuar pozitiv me COVID-19 është nisur me urgjencë drejt Turqisë. Prej
Përplaset këmbësorja në Gjirokastër, niset me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak më parë në lagjen “18 Shtatori” në qytetin e Gjirokastrës. Një automjet ka përplasur një
Charteri me defekt, Napoli nuk niset drejt Bolognas Një tjetër vonesë në nisjen e Napolit për ndeshjet në transfertë, por që nuk ka lidhje me ndonjë vendim të autoriteteve
Shpresë për 15 vjeçarin nga Lushnja, niset për kurim në Xhenova Latifi, adoleshenti 15 vjeçar nga Lushnja është nisur drejt spitalit Bambini Jesu në Xhenova të Italisë. E ëma e tij
I infektuar me COVID-19: Kirurgu i QSUT në gjendje kritike, niset drejt Turqisë Gjendja e mjekut Enton Bollano është përkeqësuar gjatë qëndrimit në shtëpi, ku ishte karantinuar për të shmangur përhapj
Jakup Krasniqi niset për në Hagë Pas nëntë orësh kontrolli me dhunë nga Gjykata Speciale, ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi
Motori aksidenton këmbësoren, niset me urgjencë në spital Një 75-vjeçare ka mbetur e plagosur, pasi është aksidentuar ndërsa ishte duke ecur në këmbë në rrugën “Tre Dëshmorët” në
Makina bie nga ura prej 100 metrash, niset me urgjencë në spital 37 vjeçari Një aksident ka ndodhur në aksin Skrapar- Prishtë ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi prej 100
Kombëtarja niset drejt Lituanisë në kushte të vështira atmosferike Kombëtarja shqiptare ditën e sotme është nisur drejt Lituanisë. Pas barazimit pa gola ndaj Kazakistanit, kuqezinjtë e
Përplasen dy automjete në Durrës, niset me urgjencë në spital 65 vjeçari Një akident ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës, ku ka mbetur i lënduar një person që drejtonte një motomjet. Ngj
Kosova niset drejt Shkupit, pritje madhështore në pikën kufitare (FOTO LAJM) Kombëtarja e Kosovës ka udhëtuar drejt Shkupit ku të enjten e zhvillon ndeshjen kryesore të saj kundër Maqedonisë së Ver
Kosova niset sot drejt Shkupit për ndeshjen historike ndaj Maqedonisë Kombëtarja e Kosovës sot do të udhëtojë drejt Shkupit ku të enjten e zhvillon ndeshjen kryesore të saj kundër Maqedonisë