999 rezultate për

nisen

Infermieret kineze rruajnë kokën para se të nisen me shërbim në Wuhan (VIDEO) Autoritetet kineze kanë urdhëruar infermieret femra që të rruajnë kokën përpara se të nisen me shërbim në spitalet e Wuh
Berisha: Shumë shpejt do nisen drejt Italisë nëndetëse të ngarkuara me drogë "Shqipëria është kthyer në narkoshtet. Shqipëria është i vetmi vend që po liron vrasësit serial nga burgu" Berisha qe
Negociata të fshehta? Meta e Rama nisen të dy drejt Uashington-it Kriza politike është drejt zgjidhjes por si duket asgjë nuk do të arrihet në Shqipëri. Burimet bëjnë me dije se pres
U nisën nga Shqipëria drejt Italisë por iu ça skafi në det, shpëtohen 18 klandestinë 18 klandestinë marokenë dhe kurdë janë shpëtuar nga policia pasi skafi i tyre është çarë në mes të detit. Ata kanë t
Zjarri në spitalin e Durrësit: 5 pacientë të asfiksuar u nisën urgjent në Tiranë Një zjarr përfshiu mbrëmjen e djeshme spitalin e Durrësit duke shkaktuar panik në katër ku iku edhe energjia elektrike.
Përfshihet nga flakët pylli i Llogarasë, zjarrfikësit nisën në këmbë për të shuar flakët Pylli i Llogarasë është përfshirë nga flakët. Zjarri rrezikon të marrë përmasa të mëdha nëse era përparon në drejtim të
Fluks i madh në portin e Vlorës, tragetet nisen me vonesë Festat ikën dhe tashmë emigrantët shqiptarë kanë nisur të kthehen nëpër shtëpitë e tyre. 1500 pasagjerë, 20 autobusa,
E nisën vitin keq, kapen 3 persona në Durrës Tre persona kanë rënë në pranga e policisë së Durrësit, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Burime bëjnë me dije
Yje botëror kur ishin fëmij, por si përfunduan të shkatërruar këto artistë (FOTO LAJM) Të gjithë aktorët dhe këngëtarët që do t’ju prezantojmë në galerinë e mësipërme të fotove, kanë qenë shumë të famshëm ku
Përplasen dy mjete në Fushë-Krujë, të plagosurit nisen me urgjencë te Trauma Dy automjete janë përplasur ditën e sotme në Fushë-Krujë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Larushk, ku si pasojë e përplasj
Rrezik për jetën, Federer duke qarë pasi anuloi ndeshjen (VIDEO) Roger Federer dhe Alexander Zverer u ndeshën në Amerikën e Jugut. Zvicerani u rikthye në vende që nuk kishte luajtur pre
Shitës cigaresh dhe kamarierë, VIP-at shqiptarë që e nisën nga zero (FOTO LAJM) Dëshira për tu bërë të suksesshëm dhe puna e palodhur janë shpeshherë çelsi drejt arritjeve të mëdha. Pavarësisht se
De Biasi mobilizohet për mbledhjen e fondeve të cilat do të nisen drejt Shqipërisë (VIDEO) Ish-trajneri i Shqipërisë, Ganni de Biasi, ka shprehur solidarizimin për popullin shqiptar që po kalon një situatë kaoti
Frikë nga tërmetet, shqiptarët nisen masivisht drejt jugut të vendit Shqiptarët vazhdojnë të jenë të tronditur pas tërmetit në orët e para të mëngjesit në Durrës, tërmet i cili ka marrë 21
Zhgënjen United, Sheffield realizon sërish (VIDEO) Mousset ka shënuar golin e dytë për vendasit ndaj Manchester United. Djajtë e nisën mirë pjesën e dytë, por Sheffield
Deveja, lopa dhe gomari nisen për "eksplorim të botës" Duket sikur një skenë e drejtpërdrejtë nga krijuesi i Jesusit, një deve, një lopë dhe një gomar u gjetën duke udhëtuar s
Shpëtohen 32 fëmijë nga burgjet e ISIS, nisen me avion ushtarak në Moskë (FOTO LAJM) Një avioni i ministrisë së Jashtme ruse transportoi nga Iraku drejt Moskës 32 fëmijë të militantëve të ISIS. Fëmijët
Tifozat "Kuq e Zi" nisen drejt stadiumit, super atmosferë (VIDEO) Nuk ka se si të mungojnë tfozët Kuq e Zi në një ndeshje kaq të rëndëshishmë si ajo ndaj Francës sonte mbrëma. Me broh
Futbollistët e Kosovës largohen nga hoteli, nisen për në "Doosan Arena" (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës shpreson të triumfojë sonte në ndeshjen më të rëndësishme që prej pranimit në instancat më të më
Nisën bashkëjetesën por diçka shkoi keq, ndahet Fero dhe Arbenita Arbenita dhe Fero nisën bashkëjetesën në Berlin, por jo gjithcka paska shkuar sic duhet. Dyshja u fotografuan së bas