999 rezultate për

nisej

MOTO GP/ Morbidelli fiton Grand Prixin e Alcaniz Morbidelli ishte më i shpejti në pistën spanjolle. Franco Morbidelli është treguar i pakonkurrent sot në Grand Prix t
Trafikimi i 4.5 ton drogë, shkatërrohet në Itali grupi i shqiptarëve Një grup i strukturuar kriminal që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike nga Shqipëria dhe Amerika Latine drejt vendi
700 kg kanabis, arrestohet në Greqi i riu nga Shqipëria Një 28-vjeçar me origjinë nga Shqipëria është arrestuar nga policia vendase në Folorina, pasi ishte shpallur në kërkim n
Dashurohet me stjuardesën, lajmëron për bombë në avion I kishte ‘rënë në kokë’ për një stjuardesë të një fluturimi të kompanisë ‘Lufthansa’, që nisej nga aeroporti i Beogradit
200 shqiptarë mbahen "peng" 90 minuta brenda avionit (FOTO LAJM) 200 pasagjerë të linjës direkte Bruksel-Tiranë kanë përjetuar momente të vështira teksa janë mbajtur për 90 minuta brend
Do nisej të vetëvritej, shkencëtari i jep lamtumirën nipit (VIDEO) Shkencëtari më i vjetër australian ka lënë vendin duke shkuar për në Zvicër që t’i japë fund jetës së tij në moshën 104
Zbulohen "puçi", Neymar nënshkroi për PSG para se të nisej për Paris Blerja e Neymarit nga Paris Saint-Germain ishte një nga çësthejet më dramatike të verës dhe kjo ishte një sagë transferi
Zbulohen "puçi", Neymar nënshkroi për PSG para se të nisej për Paris Blerja e Neymarit nga Paris Saint-Germain ishte një nga çësthejet më dramatike të verës dhe kjo ishte një sagë transferi
Momenti tmerrues kur fëmija rrëzohet në shina teksa treni po nisej (VIDEO) Një fëmijë i vogël është rrezuar në shinat e trenit, në momentin që ishte duke u futur në tren bashkë me disa familjarë
Kanabis në kampionin që nisej për në Itali, arrestohen 2 persona në Portin e Durrësit Një kamion “Scania” brenda të cilit ishin fshehur 3.2 kg kanabis është ndaluar nga Policia Kufitare në Portin e Durrësit
Sidnej: Pritej tragjedia, aeroplani ulet në pistë ndërkohë që një tjetër po nisej (VIDEO) Një ngatressë në orare dhe vonesa ka dhuruar shfaqje terrori në Sindej, ku dy auroplanë, njëri në nisje dhe tjetri për t
Skaneri kap 190 kg drogë në maunen që po nisej për në Itali (FOTO-VIDEO) Një 33 vjeçar, banues në Shijak, është kapur me një sasi të konsiderueshme lënde narkotike, e cila tashmë është sekuestr
Ja ku ishte fshehur droga që u kap në Durrës (FOTO LAJM) 700 kg lëndë narkotike janë kapur në portin e Durrësit ditën e premte. Nga informacionet e para bëhet me dije se lënda n
Emocionuese! Përqafoi nënën para se të nisej për në Kumanovë (FOTO) Ky është një moment shumë emocionues, kur djali përqafon nënen e tij para se të niset për të luftuar. Bajram Elshani,
Çudi botërore, pasagjerët shtyjnë avionin për ta ndezur (FOTO VIDEO) Kemi parë pasagjerë që kanë shtyrë makinën kur ajo nuk është ndezur, por se edhe pasagjerët e avionit të zbresin dhe të
Postoi video para se të nisej avioni: Bismillah ... (VIDEO) Pasagjeri Ali Md Salim i cili udhëtonte me avionin që u rrëzua në Ukrainë, ka postuar në Instgram një video nga brenda a
Durrës, sekuestrohen 720 kg drogë Një sasi prej 720 kilogramë marijuanë është sekuestruar nga autoritetet policore në Portin e Durrësit. Lënda narkotike u