999 rezultate për

nise

Prindër së shpejti, Sara tregon momentin kur i tregoi Ledrit për lajmin Siç tashmë dihet, Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të një
Kukësi i jep humbjen e parë të sezonit Vllaznisë (VIDEO) Vllaznia është ndalur mbrëmjen e sotme, duke pësuar kështu humbjen e parë në këtë sezon. Shkodranët kanë qenë ekipi
Ja sa pacient me Covid-19 po mjekohen në spitalet e Maqedonisë Në 24 orët e fundit në qendrat kovid në spitalet në vend raportohet se trajtohen gjithsej 811pacientë pozitivë ose të dy
Spahiu: Kapitullimi i Gjermanisë s’duhet të jetë festë kombëtare e Shqipërisë Nga Kreshnik Spahiu: Debati nëse Shqipëria është çliruar më 28 apo 29 nëntor tashmë është shndëruar jo veçse a
Puth gruan e foshnjën dhe niset për Kosovë, emocionuese kur të rinjtë nga Gjermania i bashkoheshin luftës Gjatë luftës në Kosovë, shumë të rinj të cilët jetonin në botën perëndimore braktisën rehatinë e jetës, punën, familjet
Kaos dhe përleshje, çfarë po ndodh jashtë ceremonisë mortore të Maradonës (VIDEO) Kaos dhe përplasje me policinë. Këto ishin skenat nga Buenos Aires, jashtë Casa Rosada, ku është vendosur për homazhe ar
Pozitiv me COVID, trajneri Skënder Gega niset urgjent drejt Turqisë Trajneri i Kukësit, Skënder Gega i cili ka rezultuar pozitiv me COVID-19 është nisur me urgjencë drejt Turqisë. Prej
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
Balla, padi ndaj Berishës, pronarëve dhe administratorëve të kompanisë që ndërtoi kompleksin "Kontakt" Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla ka kallëzuar në Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion ish-kryeministrin Sali B
Humbja ndaj Vllaznisë, Halili: Fitoi skuadra më e mirë Tirana u mposht nga Vllaznia ditën e djeshme me rezultatin 3-2, në klasiken e futbollit shqiptar. Presidenti i skuadrës
Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja infektohen me Covid-19 (FOTO LAJM) Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima dhe gruaja e tij, Brixhida janë infektuar me Covid-19. Lajmi bëhet i ditur në Sup
Në ditët e fundit të shtazënisë, modelja shqiptare infektohet me Covid-19 (FOTO LAJM) Modelja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Greis Petroviç ishte në një lidhje direkte për emisionin 'Ftesë në pesë' k
"Motrat e mia shqiptare", Bebe Rexha bën gjestin e veçantë para 10 milion ndjekësve (FOTO LAJM) Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është shumë krenare për origjinën shqiptare. Autorja e hitit “I’m a mess” ruan një ra
Kapiteni i Kosovës infektohet me koronavirus Amir Rrahmani, kapiteni i Kosovës dhe mbrojtësi i Napolit, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se 26-vjeçari
Nuri i shtatzënisë, modelja pozon me barkun e rrumbullakosur dhe mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkoëski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia. Gjë
Autoritetet nuk e lejuan të udhëtojë drejt Rumanisë, Norvegjia humb ndeshjen në tavolinë Një rast i ngjashëm me Juventus-Napoli në Itali, ku skuadra e Genaro Gattusos nuk u paraqit dhe humbi ndeshjen në tavoli
Fitore e madhe ndaj Gjermanisë, Morata: I dhamë mesazh gjithë botës Alvaro Morata e ka nisur në mënyrë fantastike këtë sezon. Ka shënuar 4 gola në Champions, 2 në Serinë A dhe i kishte mbe
Ozil reagon pas humbjes turpëruese të Gjermanisë ndaj Spanjës: Koha për ta kthyer këtë lojtar Gjermania u mposht me rezultat 6-0 nga Spanja në ndeshjen e fundit të Ligës së Kombeve. Pas humbjes ka reaguar Mesut
Ali Ahmeti: Jugosllavia, eksperimentet e para i bënte me shqiptarët e Maqedonisë 40 vite të aktivitetit të tij politik, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti i zbërthen në një intervi
Vendimi i Bullgarisë për negociatat: I thotë JO Maqedonisë, PO Shqipërisë! Bullgaria ka refuzuar të miratojë hapjen e negociatave të Bashkimit Evropian me Maqedoninë e Veriut, por nga ana tjetër