999 rezultate për

nisa

Këngëtarja shqiptare këndon për viktimat e tërmetit: Të gjitha fitimet shkojnë për ta (VIDEO) Një javë më parë, Enisa Nikaj nënshkroi kontratën me Atlantic Records. Dje, publikoi projektin e parë nën këtë shtëpi di
Dikur velina të Fiks-Fare, bukuroshet rrëfejnë jetën luksoze në Los Angeles (FOTO LAJM) Ish-velinat e programit "Fiks Fare", Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti ishin të ftuara në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, pë
"15 ditë prilli" të Anisa Markarian: Detyrim moral për këdo që ka jetuar një diktaturë Shkrimtarja Anisa Markarian ka folur në studion ABC –ja e mëngjesit të Enkel Demit për librin e saj më të fundit “15 di
Luhet Bologna Sampdoria, tifozët mik i bëjnë surprizën e madhe trajnerit Mihajlovic (FOTO LAJM) Në fillm të ndeshjes Bologna-Sampdoria, tifozët mik kanë surprizuar trajnerin Sinisa Mihajlovic i cili vuan nga sëmundja
Nëna denoncon edukatoren në Tiranë: Ma dogji fëmijën me spec dhe e gjuajti me shpullë Asnjë prind nuk toleron dhe nuk duron qoftë edhe një shpullë ndaj fëmijës së tij. Jo më tepër siç mendohet se mund t’i k
"Nisa të qaj", J.Lo flet për kartolinën prekëse që i dërgoi vajza e bashkëshortit (FOTO LAJM) Të bësh bashkë dy familje që kanë patur më parë rrugëtime të ndryshme nuk është fort e lehtë. Por Jennifer Lopez dhe Ale
Bologna në ankth, Sinisa Mihajlovic me probleme shëndetësore Trajneri i Bologna, Sinisa Mihajlovic është duke u përballur me një problem shëndetësor, i cili mund të bëjë që ai të he
"Nisa çunat, janë problematikë" reagon Gjiknuri pas përgjimeve: Komunikim normal në fushatë, asgjë kundër ligjit Damian Gjiknuri reagon pas publikimit të përgjimeve: Referuar publikimeve të fundit në media rreth procesit zgjedhor në
"U nisa me skaf për në Itali", Mimoza bën gjestin e mrekullueshëm për babain e saj Atëherë kur familja e saj ishin në skajet e mbijetesës, Mimoza rritej me përrallat plot fantazi të babait të saj Aliut.
Rama: Miku im rrugë humbur, kujtoje sms-në që të nisa atë moment Shefi i Qeverisë Edi Rama i ka kujtuar sot Lulzim Bashës një mesazh që i ka dërguar, kur sipas tij lideri i opozitës i k
Ish-velina e "Fiks Fare" lë pa fjalë turqit (FOTO LAJM) Ish- velina e programit investigativ “Fiks Fare” në “Top Channel”, Anisa Mukaj, prej disa kohësh është larguar nga Shqi
Serbi Mihajlovic dhe shqiptari Xhemaili bëhen bashk për shpëtimin e Bologna Bologna po kalon një moment të vështirë këtë sezon ku po lufton për mbijetesë. Por në këtë skuadër ka harmoni të plot
Historia e burrit që mundi kancerin me një diete të thjeshtë e të shëndetshme Kris Uork ishte vetëm 23-vjeç në vitin 2003, kur u diagnostikua me një tumor në zorrën e trashë. Ai iu nënshtrua një ope
Gazetarja shqiptare bie nga mushka gjatë stand-upit Gazetarja Ilnisa Agolli ishte e ftuar në studion e “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon, për të folur më shumë rreth programit
Vajzat e Sinisa Mihajlovic bëhen pjesë e një "reality show" (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë vajzat e trajnerit të njohur Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe ajo ësht
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë dy vajzat e trajnerit Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe, ajo është 22 v
Falë shkencës tre të paralizuar nisin të ecin Tre njerëz të cilët kishin vite që ishin paralizuar dhe u ishin hequr të gjitha shpresat, nisën të ecin sërish falë një
Aksident i frikshëm në Fushë-Krujë, përplasen keq 3 makina Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Larushkut, dhe ja
Anisa ka nevojë për ndihmën tuaj Ai është nga qyteza e Peqinit – rrethina e Librazhdit të Shqipërisë. Asqeri Hyskja, së bashku me gruan e tij dhe pesë fë
Letra e Demë Shehut të Grupit të Kumanovës: Si i lash fëmijët dhe u nisa për Kumanovë! Një letër që mban firmën Demë Shehu, anëtari i Grupit të Kumanovës që mori pjesë në përleshjet e 9 dhe 10 majit në Lagje