999 rezultate për

nipt

Ndryshime ligjore, bizneset me shumë NIPT duhet të marrin masa Bizneset që kanë më shumë se një NIPT kanë afat deri në muajin gusht për t’i mbyllur ato dhe për të mbajtur vetëm NIPT-i
Mjaft të njohur, 44 portalet që rrezikojnë të mbyllen pas ultimatumit të Ramës AKEP ka publikuar një listë të portaleve që rrezikojnë të mbyllen pas ultimatumit të kryeministrit Rama për t'u regjistr
Vaj ulliri falso në Tiranë e Vlorë, bllokohen dhe gjobiten 4 bizneset Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar 4 biznese, tre në Tiranë dhe një në Vlorë që shisnin vaj ulliri të falsifikua
Basha: Kriminalizimi është njolla e Ramës Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në bashkëbisedim me fermer të fshatrave Zagorçan dhe Baçallëk, ka deklaruar
Rama inspekton fabrikën e metaleve në Xhafzotaj Fabrika e prodhimit të profileve metalike “Papmetal” në Xhafzotaj, një kompani që kryeson në tregun shqiptar në këtë fus
Basha: Nisim më 8 dhjetor përballjen pa kthim për largimin e qeverisë! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në vijim të turit “Fjalën e kanë qytetaret”, u takua me banorë të fshatit