999 rezultate për

nipit

Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit (VIDEO) Një gjyshe u ballafaqua me një situatë të pakëndshme pasi që mori aksidentalisht marihuanën e nipit të saj. Në një
Nuk mori ftesë për pagëzimin e nipit të tij, babai i Meghan shprehet publikisht (FOTO LAJM) Në fillim nuk u ftua në martesën e së bijës më pas as në lindjen e nipit.Dhe së fundmi familja mbretërore nuk i dërogi f
Haradinaj vendos taksë ndërsa nusja e nipit të Thaçit merr vellon nga një serb Ditë më parë, nipi i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Kushtrimi u martua me Edonën. Kjo e fundit për t’u dukur si
Ranë në fund të pusit dhe humbën jetën, nxirren trupat e dajës dhe nipit Një ngjarje shumë e rëndë ka tronditur Lezhën ditën e sotme. Daja dhe nipi, 35 dhe 21 vjec në Torovicë, kanë humbur j
Basha reagon për lirimin e nipit të diktatorit, lidhja me vëllain e Ramës Gjatë bashkëbisedimit të sotëm me gazetarët, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zbuluar edhe arsyen e vër
Qëllon me 10 plumba drejt nipit, arrestohet 59-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kurbin. Një shtetas është vënë në pranga pasi ka tentuar të vrasë me
1 javë të humbur, dëshmia misterioze për zhdukjen e dajës dhe nipit në Shkodër "Kjo është një ngjarje e rëndë që na ka ndodhur. Burri s'ka pasur asnjë problem me asnjë person. Ka qënë në 23 gusht
Përlotet gjyqtari: Pranoj krimin që kreva për të shpëtuar jetën e nipit Gjyqtari i Gjykatës së Lartë Admir Thanza është përlotur në para KPK ndërkohë që tregoi historinë e tij të dënimit në I
Do nisej të vetëvritej, shkencëtari i jep lamtumirën nipit (VIDEO) Shkencëtari më i vjetër australian ka lënë vendin duke shkuar për në Zvicër që t’i japë fund jetës së tij në moshën 104
13 milionë dollar, kompania e nipit të Sadri Abazit merr 17 tendera (FOTO LAJM) ALKO-IMPEX, kompania në pronësi të nipit të deputetit të Sadri Abazit, rezulton se ka dalë fituese në 17 nga 19 tenderët
Kryetari i Suharekës reagon për vrasjen e nipit Një 17 vjeçar ka ndërruar jetë dje në Suharekë, pasi është therur me thikë nga një bashkëmoshatar i tij. Siç është më
Aktakuzë për fajde ndaj nipit të Sali Mekajt Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë pranë Gjykatës Themelore në Prizren, kundër të pandehurit Asdren Mekaj
E vrau dhe copëtoi marokenen në 10 pjesë, detaje të pazbardhura mbi inxhinierin shqiptar Rrëfimi i Agim Ajdinaj, i cili vrau dhe më pas e ndau në pjesë partneren e tij Khadija Bencheickh, nuk i mbyll hetimet p
Historia e dhimbshme e Mimozës, gruaja mes skamjes e 2 vajzave të sëmura (VIDEO) Kjo lodër e gjetur në mbeturina është i vetmi detaj që e lidh familjen Tela me festat e fundvitit. Për Mimozën, nipi
Rezarta Shkurta e lumtur, në shtrat me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Për këngëtaren dhe sipërmarrësen shqiptare këto kanë qenë kohë tensioni. Rezarta Shkurta po rrit e vetme vajzën e saj
Fiton gjykim të shkurtuar, ja sa vite burg i kanë ngelur nipit të Enver Hoxhës Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e të dënuarve të grupit "Xibraka" për gjykim të shkurtuar. N
Dosja “Xibraka”, avokati kërkon lirimin e nipit të Enver Hoxhës Apeli për Krimet e Rënda ka shqyrtuar dje ankimimin e të akuzuarve të Grupit të Xibrakës, ndër ta edhe të Ermal Hoxhës.
Komandanti i RENEA flet kapjen e nipit me 800 mijë euro: S'mbaj përgjegjësi Para 3 ditësh në Elbasan policia vuri në pranga një të ri pasi në makinën e tij u gjetën 800 mijë euro dhe dy patenta të
Ahmeti me mesazh të veçantë për fitoren e nipit të Adem Jasharit Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti e ka uruar kandidatin e pavarur të Skenderajit, Bekim Jasharin për fitoren që ka arritur në
Peza i përgjigjet nipit të Zogut: Hallat nuk të kanë treguar për Enverin dhe Maxhiden “Nuk është vetëm një histori dashurie, por një libër i angazhuar, sa politik, aq edhe emancipimi e identiteti. Si lindi