999 rezultate për

nipin

Prekëse / Gjyshja vdes bashkë me nipin, po e mbante në krahë për t'a shpëtuar Vazhdojnë kërkimet për personat e zhdukur nga tragjedia e mbrëmshme në Maqedoni. Policia dhe vetë banorët po kërkojn
Daja rreh nipin, kanë mosmarrëveshje për tokën Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë, pasi ka patur mosmarrëveshje dhe sherr me një djalë të ri. Sipas policisë,
Xhaxhai i Dijamant Zabërgjës: Nipin ma vranë terroristët barbarë Dijamant Zabërgja, është kosovari i tretë i cili është vrarë në sulmin terrorist të ndodhur një ditë më parë në Mynih.
Gjyshi gjen nipin të vetëvrarë me pushkë Për shkak të gjëndjes së rënduar psikologjike, një 16 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Rreth ores 13:00, n
Gjyshi shkon të marrë nipin nga shkolla, por... Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka ndodhur një ngjarje e pazakonte ku një gjysh, ka ngatërruar nipin e tij me një fëm
Kryebashkiaku shkarkon drejtorin e Ujësjellësit, e zëvendëson me nipin Lidhjet familjare janë ende shumë të fuqishme në vendin tonë, duke ndikuar ndjeshëm edhe për marrjen e një vendi pune dh
Vjehrri grek i Klodi Lesit: Ja në çfarë gjendje e gjeta nipin Vjehrri i Klodi Lesit, Heralambos Mavromatis ka rrëfyer sesi e ka gjetur nipin e tij 4-vjeçar në momentin kur iu arrestu
Xhaxhai plagos nipin për tokën Një konflikt pronësie mes xhaxhait dhe nipit ka përfunduar me një të plagosur dhe një në pranga. Pas denoncimit të nipit
Vjen nipi dhe më thotë: Gjysh i urrej shqiptarët... Para disa ditëve nipi im i vogël (klasa e tretë) vjen nga shkolla dhe më kumton një lajm të rëndësishëm: ” I urrej shqip
INTERVISTA/ Aliti: Më burgosën nipin për të larë hesapet me mua Ndarja e BDI-së në krahun intelektual dhe luftarak nuk është adekuat. Të gjithë që kanë qënë pjesë e udhëheqësisë së UÇK
15-vjeçari nga Gostivari sulmon me thikë gjyshin dhe rreh motrën Një 15-vjeçar nga Gostivari ka sulmuar me thikë gjyshin dhe dhe ka dhunuar fizikisht motrën dy vjet më të madhe. Sipa
Prizren, daja plagos aksidentalisht nipin Mbrëmjen e djeshme, një person në lagjen Arbana të Prizrenit ka plagosur aksidentalisht me pushkën e gjahut nipin e tij.
Daja rreh nipin pse mori pjesë në një takim elektoral Duket se zgjedhjet kanë nxehur gjakrat në familjet shqiptare, pasi daja ka dhunuar nipin e tij 33 vjeçar vetëm sepse mo
Sauk, daja plagos me thikë nipin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Saukut ku daja ka plagosur me thikë nipin. Sipas të dhën
Vdes në spital xhaxhai që u vetëplagos pasi vrau nipin Update - Dy të vdekur ka qënë bilanci i një krimi ndodhur në orët e para të ditës në fshatin Mullet, ku në spital
Xhaxhai denoncon nipin se i vodhi shtëpinë Një 15 vjeçar është vënë në pranga dje nga uniformat blu të Tiranës, pasi ka vjedhur banesën e xhaxhait të tij. Ka qënë
"Jam shofer, shofer taksie", vijon gallata me nipin e Hoxhës (FOTO LAJM) Deklarata e avokatit mbrojtës të Ermal Hoxhës, nipit të ish diktatorit, i akuzuar për pjesëmarrje në trafik narkotikësh,
Masakër në Greqi, futet në banesë dhe vret me thikë vllain, kunatën dhe nipin 12-vjeçar UPDATE - Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në zonën Oreokastro të Selanikut në Greqi. Nga hetimet e para mësohet se
Gjyshi vret veten pasi ekzekutoi nipin 20 vjeçar Update - Gjyshi i cili vrau nipin e tij 20 vjeçar, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Menjëherë pas krim
Vrasja e dy kunatave në Durrës, burg 2 autorëve dhe nipit Gjykata e Durrësit dha sot masën "Arrest më Burg" për autorët e vrasjes së dy kunatave Elsa dhe Gjinovefa Vavës si dhe p