999 rezultate për

nipin

Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli një shëtitje me nipin buzë liqenit (FOTO LAJM) Para pak kohësh Jozefina Topalli u bë gjyshe për herë të pari pasi e bija, Megi solli në jetë në fëmijë. Ajo dhe partner
Vëllai vrau vëllanë dhe nipin për një gjel që ngacmonte pulat Tronditëse është ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Mat, ku humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ama më trondit
Vrau vëllanë dhe nipin për gardhin! Dy familjet frikë nga hakmarrj Dy nga viktimat e masakrës në Xibër të Klosit do të varrosen në Tiranë. Trupat e pajetë janë tërhequr nga motra e viktim
Mesazhi prekës i Haradinajt për nipin që i vdiq tragjikisht Kandidati i AKK-së për kryeministër, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar vdekjen e nipit të tij, Shqipdonit, djalit të dëshm
DËSHMIA/ U mori jetën një copë tokë: Si vëllai vrau vëllanë e nipin e tij në Mat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mat. Si pasojë e një sherri për pronën mes dy vëllezërve ka krisur a
Vret vëllain, nipin dhe më pas veten: Tragjedi për pronën në Mat Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Matin, ku tre persona nga e njëjta familje kanë mbetur të vrarë pas një s
Rëndohet bilanci në Mat: Babë e bir ekzekutohen për pronën, autori vret veten Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në MAt, ku si pasojë e një sherri mes dy vëllezërve janë sh
Besmir Hida të njëjtin fat me nipin, si u ekzekutua Zamir Latifi 2 vite më parë Mëngjesin e kësaj të marte, Lushnja u trondit nga atentati ndaj Besmir Hidës, dajës së Zamir Latifit të ekzekutuar dy vi
Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli shfaqet me nipin në publik (FOTO LAJM) Më datën 17 të muajit gusht, ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, u bë për herë të parë gjyshe. Vajza e saj Megi,
Pak para nisjes së koncertit, 2po2 bën gjestin më të bukur për nipin e tij Capital T (FOTO LAJM) Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e koncertit gjigant që Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë. Në
Përdor emrin e hallës për të mbjell "barin jeshil", njihuni me nipin e Meghan Markle (FOTO LAJM) Nipi i Meghan Markle, po përdor emrin e hallës së tij për të vazhduar përpara me biznesin e kanabisit. Për këtë fakt ai
Vendimi i Meghan, babi i saj nuk do ta takojë kurrë nipin (FOTO LAJM) Meghan Markle ka marrë një vendim të pazakontë për të ndërprerë të gjitha lidhjet me babanë e saj. Dukesha e Sussex,
Xhelal Smajli flet me lot në sy për djalin e vrarë dhe nipin 1 vjeçar të kthyer nga Siria Xhelal Smajli e kujton sikur dje momentin kur mori një telefonat nga Siria në maj të vitit 2017. Njeriu që e kishte
Elbasan/ Godet nipin me sende të forta, arrestohet 57 vjeçari Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë shtetasin me iniciale N.K., 57 vjeç, për arsye se ka goditur me sende të f
Gjyshi sheh për herë të parë nipin që e kthyen nga ISIS në Kosovë Hajdarit i kishte vdekur djali i tij. Kujtimi i vetëm që ka nga ai është nipi 4 vjeçar Dita e shtunë për Hajdarin nis
I vranë nipin në protestën e 21 janarit, xhaxhai i Aleks Nikajt tregon shpresën e vetme Si sot 8 vite më parë në mes të Tiranës, katër qytetarë humbën jetën pasi u qëlluan me plumba në protestën që po zhvillo
Shkodrani rrëfen si e vrau nipin, gjithçka nisi me një qen Gjykata e Krimeve të Rënda zhvilloi dje seancën ndaj Bujar Kuçit, i cili në nëntor të vitit të shkuar vrau nipin e tij m
Shmanget tragjedia, kush është laçjani që tentoi të vras nipin Një konflikt i çastit për pak sa nuk ëhstë kthyer në tragjedi në Rreshen. Sipas policisë ndërhyrja në kohë e tyre ka
Burg për nipin që vrau gjyshen në Durrës: Jam penduar! Ditën e sotme ka dalë në gjykatë nipin vrasës në Durrës i cili vrau me thikë gjyshen e tij të moshuar, 81-vjeç. Ngjar
Dalin detajet, si e nxorri nga burgu Rezarta nipin e Enver Hoxhës Lajmi më i komentuar ditët e fundit në mediat shqiptare ka qënë lirimi i Ermal Hoxhës nga burgu. Ishte Rezarta Shkurt