999 rezultate për

niperit

Lajmi i mirë për gjyshërit, shpenzoni kohë me nipërit, jetoni më gjatë Ne të gjithë e dimë se lidhja midis fëmijëve dhe gjyshërve është e përjetshme. Gjyshërit i duan nipërit e mbesat me gjit
Fëmijët dhe nipërit e Titos bëhen milionerë? Ja sa vlen pasuria e Tito-s Familjarët e Josip Broz Titos, të afërmit dhe trashëgimtarët e pasurisë së tij, këto ditë më padurim po presin të dëgjoj
Shpërthejnë mediat Europiane: Nipërit e Johan Cruyff po bëjnë historinë (FOTO LAJM) Ajax-i arriti një mrekulli mbrëmjen e djeshme duke eliminuar Juventusin nga Liga e Kampioneve. Të gjitha gazetat spor
Mediat turke: Nipërit e Skënderbeut na fërshëllyen himnin, hakmarrje në kthim (VIDEO) Mediat turke janë duke u fokusuar në një detaj të çuditshëm ne lidhje me ndeshjene sotme kundër Shqipërisë, të cilën at
Në varfëri ekstreme, gjyshja që kujdeset për fëmijët e vajzës në burg Programi “Dua të të bëj të lumtur” natën e sotme trajtoi një histori dramatike ku mbizotëronte varfëria ekstreme. E till
Njihuni me nipërit e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (FOTO LAJM) Pavarësisht se kanë shumë vite të lidhur Timo Flloko dhe Vera Grabocka janë akoma shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe d
Humbi vëllanë dhe tre nipërit, motra e Edmondit rrëqeth me fjalët Tragjedia e familjes Preka në Velipojë, ku në një aksident tragjik humbi jetën Edmond Preka 40 vjeç dhe tre fëmijët e ti
E vërteta e videos që po çmend rrjetin: Kush është i moshuari dhe çfarë deklaruan në polici (VIDEO) Videoja e dy të rinjve që lidhin dhe varin një të moshuar në kovën e një eskavatori duke e drejtuar nga lumi po bën xhir
Ish-Presidenti alarmon shqiptarët: Po rikthehen vizat, ti harrojmë vizitat te fëmijët e nipërit Pas lajmit të publikuar dje se policia holandeze ka kërkuar rikthimin e vizave me Shqipërinë, pas rritjes së influencës
Hyn për të shpëtuar nipërit, gjyshja mbytet në Drin Një grua 55 vjeçare është mbytur sot në ujërat e lumit Drin në Peshkopi pasi është futur për të shpëtuar dy fëmijë të mo
KORÇË/ Dhunoi kunatën dhe dy nipërit, në pranga 46 vjeçari Policia e Korçës ka vënë në pranga një shtetas, e një tjetër e ka shpallur në kërkim lidhur me dhunën e ushtruar ndaj tr
Bombë në shtëpinë e ministrit, vriten dy nipërit e tij Militantët talebanë kanë marrë menjëherë përgjegjësinë për sulmin në shtëpinë e një anëtari të parlamentit në Kabul, Afg
Eskobari i Ballkanit në shtëpi me nipërit Një foto tjetër e Kelmend Balilit, i quajtur Eskobari i Ballkanit është publikuar sot në Facebook nga ish kryeministri B
Ministri i Jashtëm grek: Është koha që të martojmë nipërit tanë... Vizita e Ministrit të Jashtëm grek u përfshi nga polemika në lidhje me ligjin e luftës dhe çështjen çame. Kujtojmë këtu
Dy nipërit e Ali Pashë Tepelenës. nga Dorian Koçi Tablo e realizuar nga Luis Dypre, piktor francez që realizoi shumë piktura me tematikë nga Pas
Masakër në Florida, 51-vjeçari vret vajzën dhe 6 nipërit (FOTO-LAJM) Një 51-vjeçar në Florida ka vrarë me armë zjarri vajzën e tij dhe 6 fëmijë, që janë nipërit e tij dhe pastaj ka vrarë ve
Njeriu më i vjetër në botë pretendon se është 179 vjeç Një i moshuar nga India pretendon se ka lindur në vitin 1835 dhe është 179 vjet. Por edhe nëse ky fakt do të ishte i vër
Vrasjet në kufi, xhaxhai: 2 nipërit, viktima të varfërisë Robert Çollaku, xhaxhai i dy vellezerve shqiptare te vrare ne Follorine, afer kufirit shqiptaro-grek, pas nje perleshjej
Prokuroria çon në gjyq nipërit e Arben Frrokut Prokuroria e Tiranës, mbyll hetimet dhe dorëzon në gjyq me cilësinë e të pandehurve Jak Jakun dhe Ndue Jakun. Mbi dy vël
Familja Berisha kalon fundjavën me nipërit dhe mbesat (FOTO LAJM) Kryeministri shqiptar, Sali Berisha, e ka shijuar këtë fundjavë nën shoqërinë e nipërve dhe mbesave të tij në pistën e p