999 rezultate për

nimitz

SPECIALE/ Tri "bishat" e oqeaneve që Trump ka dërguar përballë Kim Jong Un-it (FOTO LAJM) SHBA-të kanë dërguar edhe dy aeroplanmbajtëse në detin e Japonisë duke e çuar në tre numrin e "bishave" 100 mijë tonëshe
Matthew Nimitz viziton Athinën e Shkupin Nga dita e sotme i dërguari personal i sekretarit të përgjithshëm të kombeve të bashkuara në bisedimet për emrin, Matthe
Nimitz viziton Shkupin dhe Athinën në janar Matthew Nimitz, i dërguari personal i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në bisedimet mes Greqisë e FYRO
Më 16 janar takimi për emrin Ndërmjetësi special i OKB-së për emrin, Matthew Nimitz, ka thirrur takimin e radhës për kontestin e emrit të Maqedonisë.
Nimitz paralajmëron raund të ri negociatash Ndërmjetësuesi Matthew Nimitz në dhjetë ditët e ardhshme do të caktojë raund të
Republika e Re Demokratike e Maqedonisë propozimi i ri i Nimitz Gazeta greke “Elevteros Tipos” shkruan sot se Republika e Re Demokratike e Maqedonisë (RRDM) ësht&