999 rezultate për

nimaga

Skënderbeu humbet gjyqin në FIFA për Nimagan Mesfushori Bakary Nimaga ka fituar gjyqin në FIFA me Skënderbeun, duke marrë “OK”-in për aktivizimin te klubi i ri Hataj
Nimaga largohet nga Skënderbeu, nënshkruan me klubin turk Mesfushori i Skënderbeut Bakari Nimaga do të vijojë karrierën e tij në Turqi, pasi ka nënshkruar me klubin e ligës së dy
Daja: Ofertat janë konkrete nga disa klube, sidomos për Jashanicën dhe Lilajn Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, e pranon se sulmuesi çek, Martin Nespor, mund të quhet dështim i merkatos për klubin
Kosova ia kthen mbrapsht lojtarët Skënderbeut Një situatë e paprecedentë ka ndodhur me Skënderbeun gjatë kthimit nga Zvicra në Tiranë. Klubi korçar ka udhëtuar me
Skëndërbeu zyrtarisht do të përballet me Dinamon e Kievit pa Bakari Nimaga Skënderbeu do të luajë pa një prej yjeve të skuadrës, në ndeshjen e parë të grupeve të Europa League, në fushën e Dinamo
Skënderbeu shkatërron Korabin dhe afrohet me kreun (VIDEO) Skënderbeu mori një fitore shumë të lehtë në shtëpi ndaj Korabit të vendit të fundit. Mbrojtësi Jashanica kaloi Skk
Mediat italiane: Historia e Nimagës, studion për t’u bërë Yaya Toure i ri Gazetari i njohuri italian Gianluca Di Marzzio në faqen e tij ka postuar një shkrim shumë interesant në lidhje me Bacary
“Në Afrikë nuk rrinë kaq shumë në kafene si në Shqipëri” Bakari Nimaga, futbollisti afrikan i Skënderbeut, është pjesë e rëndësishme e këtij ekipi, që ka dominuar futbollin shqi