999 rezultate për

nikollovski

Pjeshkat e krimbura maqedonase që nuk i pranon Rusia do të vijnë në Kosovë Tregu britanik, ai kosovar dhe ai shqiptar janë tregjet potenciale për pjeshkat nga Maqedonia, për shkak se nga nesër ed
Maqedonia do të shpenzojë mbi 10 milion euro për investime në sistemet e ujitjes Ministria për Bujqësi, Pylltari dhe Ujëra në bashkëpunim me Agjencinë për përkrahje financiare të bujqësisë, këtë vit pë
Nikollovski dorëhiqet nga të gjitha funksionet partiake Në kushtet e reagimit publik ndaj emërimin tim si ambasador dhe shef i Misionit të Republikës së Maqedonisë në Bashkimin
Goran Nikollovskin zgjidhet në krye të DSK-së, Laze Velkovskin në BSP Qeveria, gjatw seancës sw sotme maratonë, miratoi drejtorët e rinj në dikasteret e DSK-së dhe BSP-së pranë ministrisë
Nikollovski zgjidhet sekretar i përgjithshëm i LSDM-së, Spasovski kalon ministër i MPB-së Në kongresin e 22-të të LSDM-së që u mbajt ditën e sotme, Oliver Spasovski do të largohet nga pozita e sekretarit të për
Tërhiqet Nikollovski: Nuk kemi asgjë kundër shqipëtarve Aleksandar Nikollovski nga VMRO-DPMNE-ja, duke folur për situatën politike në Maqedoni dhe krijimin e qeverisë së re në
Deputeti i VMRO-së sqaron zërat për bashkëpunim me Besën dhe PDSH-në Deputeti i VMRO-së, Aleksandar Nikollovski deklaroi sonte në Top Tema se nuk ka pasur ndonjë komunikim apo koalicion me
Ende asnjë zgjidhje, Kuvendi vazhdon nesër seancën konstituive Maratona e replikave dhe kundër-replikave vazhdoi edhe sot në ditën e tetë të seancës konstituive të Kuvendit të Maqedon
Nikollovski: Nuk negociojmë me kriminelët Lubço Nikollovski nga radhët e Lidhjes Social-demokrate e Maqedonisë, ka thënë se partia e tyre nuk po planifikon asnjë
Nikollovski: Ministria e Bujqësisë mbulesë e parave të vjedhura të qytetarëve Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Lupço Nikollovski thekson se kriminaliteti i Nikolla Gruevskit nëpërmjet keqpërdo
Nikollovski: Fitore e sigurtë, kemi 500 mijë vota Deputeti i VMRO-DPMNE-së Aleksandar Nikollovski është i sigurtë se partia e tij në zgjedhjet e ardhshme parlamentare do