999 rezultate për

nikolli

Vetëm 27-vjeç dhe shtirej si mjek, si i mashtronte shqiptari pasanikët italianë Në shtator, e quajtëm atë "Dr. K." duke shmangur përhapjen e përgjithshme, sepse hetimet vazhduan dhe ndoshta, kush e di
Arrestohet në Itali "doktori" shqiptar që grabiste vilat luksoze Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar, i cili akuzohet se ka kryer një mori vjedhjesh të shtëpive aty. Bëh
"Nuk kemi para të bëjmë arsim falas", Lindita Nikolli i përgjigjet studentëve Lindita Nikolla ka deklaruar sot në Open, se nuk kanë para për ta bërë arsimin falas. Nikolla u shpreh: “Arsim falas?
Arrestohen dy punonjësit e Task-Forcës dhe pronari i lokalit në Tiranë Policia ka ndaluar dy punonjësit e Task-Forcës dhe pronari i lokalit në Tiranë për veprën penale "korrupsion". Mësohe
Vrau parukieren në Lezhë, dënohet me 27 vite autori Alfred Nikolli Gjykata e Lezhes ka denuar me 27 vite burg Alfred Nikollin, i cili është shpallur fajtor për vrasjen e Etleva Ndoka.
Përgjaken rrugët e Shqipërisë, pas 11-vjeçares humb jetën edhe polici Mëngjesi i sotëm ka nisur me dy aksidente fatale. Të dy aksidentet kanë marrë jetën e dy personave, një vajze vetëm
Plagosi me armë shokun e tij, shpallet në kërkim 26-vjeçari Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00 në një lokal në Vaun e Dejës. Policia bën me dije se
Nikolliç tërhiqet nga gara presidenciale? Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikolliç, ka thënë se nuk do të garoj në zgjedhjet e ardhshme presidenciale dhe se do ta
Besimtarët katolikë kremtojnë Krishlindjet në Lezhë Besimtarët e krishterë në Lezhë mbrëmë në mesnatë kanë mbushur Kishën e Shën Nikollit për të kremtuar Krishtlindjet.
INTERVISTA/ Ja biseda e fundit mes parukieres dhe vrasësit në Lezhë Dëshmitarja e vrasjes së Etleva Ndokës ka qënë në parukeri në momentin që Alfred Nikolli e qëlloi për vdekje. Dorela Nik
Vrasja e parukieres në Lezhë, pas një lidhjeje jashtëmartesore Policia ka arrestuar Alfred Nikollin si autorin e dyshuar të vrasjes së Etleva Ndokajn me profesion parukiere në Lezhë,
Kjo është pronarja e parukerisë që u vra sot (FOTO LAJM) Tashmë janë zbardhur fotot e 28-vjeçares që u vra paraditen e sotme, kur Alfred Nikolli e qëlloi me dy plumba në vendin
Zbardhen detaje nga përplasja me armë në Lezhë Tashmë është hedhur dritë mbi përplasjen me armë zjarri e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë, ku mbetën të plagosur dy
Vrasja shqiptarit Petrit Nikolli, flet për herë të parë gruaja Tre ditë pas vrasjes së shqiptarit Petrit Nikolli 42 vjeç në provincën e Riminit të Italisë dhe të arrestimit të 3 autor
Shqiptari u vra pas shpine në Itali nga burri i mbesës (FOTO LAJM) Petrit Nikolli u vra pas shpine nga burri i mbesës në Itali. Policia ka arritur që të hedhë dritë mbi këtë krim, ndërsa
Kapet autori që ekzekutoi për gjakmarrje shqiptarin në Itali Policia italiane ka arritur që të prangosë brënda pak orëve vrasësin e shqiptarit Petrit Nikolli, 40 vjeç, i cili u ekze
Ekzekutohet në Itali babai i tre fëmijëve Në rrethana ende të paqarta është ekzekutuar një 40 vjeçar shqiptar në Itali. Ngjarja ka ndodhur në Rimini, ndërsa është
Zbardhet letra për shkeljet në statut, ja emrat pro Blushit (FOTO) Një grup me socialistë ka depozituar një letër në Komisionin e Garancive Statutore në PS, duke kërkuar zbatimin e nenit
Nikolic: Milloshevic na ka treguar se çka është “kur ju rrëshqet Kosova” Presidenti serb, Tomisllav Nikoliq sot në një intervistë ka thënë se Sllobodan Millosheviqi e ka ditur më së miri se çka
Sekuestrohen armë e drogë, 4 të arrestuar në Mirditë Agjentë të policisë së Mirditës kanë ekzekutuar në orët e fundit operacionin e koduar me emrin “Rrënja e Zezë”, ku janë