999 rezultate për

nikolla

DENONCIMI/ Rama dhe Nikolla detyrojnë mësuesit të marrin pjesë në “miting” (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi me anë të një postimi në Facebook ka publikuar sms-të që sipas tij i janë d
LSDM: VMRO ka bllokuar proceset demokratike, do mbajë përgjegjësi Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, me anë të një deklarate për shtyp ka thënë se bllokimi i punës së Kuvendit, nxitja
Rritja e pagave, reagon Nikolla: Ja çfarë do të ndodhë me arsimin e ulët Rritja e pagave në arsim ka shfaqur pakënaqësi të madhe tek mësuesit e arsimit parashkollor dhe ciklit të ulët, pasi aty
Denoncimi: Lindita Nikolla po përdor nxënësit për fushatë Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, ka denoncuar sot ministren e Arsi
BDI: Shumica e re parlamentare ka mandat të plotë të marrë përgjegjësi Nga Bashkimi Demokratik për Integrim kanë bërë me dije sot se Nikolla Gruevski dhe Gjorge Ivanov e betonizuan krizën pol
Todorov: LSDM-ja po planifikon ta marrë pushtetin me dhunë Nikolla Todorov nga rardhët e VMRO-DPMNE-së, gjatë një interviste për "24 vesti" ka theksuar se LSDM-ja po planifikon ta
Gruevski në Kuvend, merr pjesë për herë pas zgjedhjeve si deputet (VIDEO) Ish kryeministri i Maqedonisë dhe kreu VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, është paraqitur sot për herë të parë pas zgjedhj
LSDM dhe VMRO dënojnë ngritjen e flamurit shqiptar në Kumanovë LSDM dhe VMRO DPMNE kanë dënuar heqjen e flamurit të Maqedonisë në Kumanovë dhe ngritjes së atij të Shqipërisë nga dy të
Meta thumbon Ramën: Dështove me Reformën në Arsim! Kryetari i LSI Ilir Meta ditën e sotme gjatë prezantimit të programit të LSI për arsimin ka hedhur sërish “thumba” në dr
VMRO zhytet në heshtje, nesër zgjidhet kryetari i Kuvendit Të hënën pritet që në Kuvend të zgjidhet përbërja e re e Komisionit për Zgjedhje dhe Emërime dhe të vazhdohet seanca kon
Nikolla shpërthen ndaj Kryemadhit: E dyta herë që më surprizon negativisht Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka reaguar sërish ndaj deklaratave të Monika Kryemadhit në emisionin “Kjo Javë” në
Kërcënimi i Mynyr Konit, Nikolla: Të gjithë para drejtësisë! Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla, pasi ka dalë nga ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka deklaruar se të gj
Debati me Blushin në Kuvend, Lindita Nikolla kërkon falje publike Seanca e sotme plenare ditën e sotme është shoqëruar me replika të forta mes deputetit të LIBRA-s Ben Blushi, kryeminist
Debati PS-LSI për arsimin, Nikolla: Kemi një klimë të mirë bashkëpunimi Debatin mes PS dhe LSI për arsimin, ministrja e Lindita Nikolla e shikon si një klimë të mirë bashkëpunimi. Në studion
PS-LSI nxjerrin “shpatat”, pas sherrit Kryemadhi-Nikolla plasin akuzat për policinë (FOTO LAJM) Ylli Manjani ende vazhdon akuzat ndaj qeverisë së Ramës dhe asaj çfarë është bërë deri tani. Sot në rrjetin social Twitt
Akuzat e Kryemadhit, reagon Nikolla: Jam e habitur... Gjatë ditës së sotme, Monika Kryemadhi ka sulmuar Maturën Shtetërore si edhe iniciatorët e saj siç ishin, kryeministri i
Sela: Deklarata i ka rrënjët në Gostivar, Zaev nuk ka pse t’i japë llogari Ivanovit “Ka qenë vera e vitit 2015 kur jemi ulur dhe kemi bërë platformën.” Me këto fjalë i komenton lideri i LR-PDSH-së Ziadin
Sqaron MPB: Koçan është i dyshuar, jo i dënuar Kanë kaluar katër ditë që nga momenti kur Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë shpalli në kërkim biznesmenin Sea
Nis mbledhja e Ramës me ministrat që pritet të shkarkohen Ka nisur mbledhja e kordinatorëve në selinë roze ku pritet të diskutohet dorëheqja e Tahirit dhe 7 minitrave të tjerë të
LSDM i përgjigjet VMRO-së: Ndryshimet janë shpëtim për Maqedoninë Përmes një komunikate, LSDM ka reaguar ndaj intervistës së kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, i cili tha më h
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.