999 rezultate për

niklas

Formacionet zyrtare: Bayern-Frankfurt, bavarezët luajnë për finalen Bayern Munich dhe Frankfurt i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të gjysmëfinales së DFB Pokal.
Pas tre muajve mungesë, ylli i Bayernit kthehet në stërvitje Mesfushori nuk shijoi fitoret ndaj Eintracht Frankfurt, Borussia Dortmund dhe Fortuna Dusseldorf për shkak të problemeve
Byerni humb një nga mbrojtësit kryesor për gjithë sezonin Bayerni i Mynihut mori një barazim 2-2 në transfertën e të shtunës ndaj Augsburgut, por përveç dy pikëve, humbi për një
Solskjaer e ka tashmë të qartë abjektivin në afatin kalimtar të verës Manchester United dëshiron të nënshkruajë me qendër mbrojtësin Niklas Sule dhe tashmë kanë pyetur Bayernin për të, rapor
Bayern Munich konfirmon interesimin e PSG për mbrojtësin e tyre Kryetari i Bayern Munichit, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar interesimin e PSG për mbrojtësin Jerome Boateng. 29-
Bayerni mposht bindshëm Frankfurtin (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur sot Eintrachtin e Frankfurtin me shifrat e përgjithshme 4-1 në "Allianz Arena", ndeshje e vlef
Bayerni zyrtarizon dy lojtarët e Gjermanisë Bayern Munich ka zyrtarizuar blerjen e Sebastian Rudy dhe Niklas Sule nga Hoffenheim. Rudy u bashkua me kampionëve të
Bundesliga në zi, ndahetnga jeta 19-vjeçari Sot Hanovër 96 ka marrë një lajm mjaft trishtues: 19­vjeçari Niklas Fajerabent është ndarë nga jeta pas një aksidenti rr
Bendtner mund Bayernin, Superkupa e Wolfsburgut (VIDEO) Wolfsburgu është fitues i Super Kupës së Gjermanisë për vitin 2015, pasi mundi Bayernin në Volkswagen Arena, pas ekzekut