999 rezultate për

nike

"Nike" dhe "Adidas" prodhohen këtu, zbulohet fabrika që i falsifikon (FOTO LAJM) Autoritetet e Kosovës kanë zbuluar mbrëmë një fabrikë e cila merrej me falsifikimin e këpucëve sportive të firmave "Adid
Incident në poliklinikë, pacientët rrahin policin Një incident i pazakontë ka ndodhur në poliklinikën "Gjorçe Petrov", rreth orës 23:05 të mbrëmjes, pasi disa pacientë ka
Patriarku Irinej flet për Shqipërinë Etnike: Nuk realizohet kurrë Partiaku i Kishës Ortodokse Serbe Irinej ka komentuar deklaratën e kryeministrit të Shqipërisë Edi Ramës dhe atë të pres
Çetnikët serb trafikuan organet e 82 shqiptarëve Në raportin e Komisionit Ndërkombëtarë për Persona të Zhdukur, të publikuar së fundi, kanë lindur dyshime serioze se civ
Lavrov dhe Tillerson, bisedë telefonike për sulmin kimik në Siri Shefi i diplomacisë ruse, Sergej Lavrov, bisedoi të premten në telefon me homologun e tij amerikan Rex Tillerson dhe i s
Ja do të duken fanellat e reja të Barcelonës (FOTO LAJM) Ende pa përfunduar mirë sezoni aktual, tashmë kanë dalë fotot e para të fanellës së Barcelonës që pretendohet të jetë pë
Fushata britanike “largohuni nga BE”, nën hetim për parregullsi financiare Ata që bënë thirrje që Britania e Madhe të largohet nga Bashkimi Evropian, janë nën hetim për parregullsi financiare.
Vulin sulmon Musliun: Pse bën thirrje për Luftë të Tretë Ballkanike Ministri i Punës, Punësimit, Veteranëve dhe Çështjeve Sociale të Serbisë, Aleksandar Vulin u shpreh se kryetari i Këshil
Kjo teknikë mund të heqë frikën nga dentisti Një dentist kishte vendosur në tavanin e ordinancës së tij një pikturë në mënyrë që t'ju heqë frikën pacientëve. Ky d
Shqipëria Etnike, Vuçiç: Ta thoja unë do më varnin në Bruksel Presidenti i ri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës me Shqipërinë është thjesht një dëshirë
Kërcënon ministri serb: "Shqipëri Etnike" do të thotë luftë e re në Ballkan Ministri i Serbisë, Aleksandar Vulin, ka reaguar ashpër ndaj dekleratave të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës dhe p
Basha refuzon ofertën e 10 korrikut për zgjedhje, ja çfarë propozon PD Kreu i PD Lulzim Basha nga çadra e protestës i ka dhënë përgjigjen skenarit që mund të ketë mazhoranca, për zgjedhje në
Kërcënon ashpër Rusia: Ushtrinë e SHBA-ve e zhdukim me një bombë të vetme elektronike Rusia pretendon se mund të çaktivizojë të gjithë Marinën Amerikane me një goditje të vetme duke përdorur zhurma të fuqis
Ujërat e zeza "notojnë" në poliklinikën e Shkupit Dhjetra pacientë janë revoltuar për shkak të një difekti të madh i cili bën kalimin e ujërave të zeza të poliklinikës Çe
Nisma re e Pekinit kundër shpërdorimit të letrës higjienike Parqet e Pekinit tashmë varen nga teknologjia e lartë për t’i ndaluar njerëzit që të shpërdorojnë letrat higjienike.
Pse britanikët kanë nga dy çezme në lavaman? Bota është e mbushur me tradita të cilat shpeshherë mund të jenë të çuditshme dhe ndonjëherë edhe të “egra” në krahasim
Si të zgjidhni problemin me pagjumësinë për 60 sekonda Teknikën shumë efektive 4 – 7 – 8, e cila i është përkushtuar përmirësimit të gjumit, nga tash edhe ju mund ta provoni.
Arbitrimi skandaloz i Kassait, 3 gola në pozicion jashtë loje (FOTO LAJM) Gjyqtarii hungarez, Viktor Kassai dje ka pasur një mbrëmje të vështirë pasi arbitroi super ndeshjen ndërmjet Realit dhe
Bashkëshortja simpatike e Assad që rrezikon humbjen e shtetësisë britanike (FOTO LAJM) Asma al-Assad, është bashkëshortja e Presidentit të Sirisë Bashar al-Assad. Ajo ka lindur në Britaninë e Madhe dhe ë
Komandot detare britanike që llahtarisin çdo terrorist në botë (FOTO LAJM) Britania e Madhe është duke përgatitur një trupë ushtarake të specializuar kundër piraterisë dhe sulmeve terroriste në d
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.