999 rezultate për

nikas

E konfirmon Bayerni, Sule i infektuar me Covid-19 Bayern Munich ka konfirmuar se qendërmbrojtësi Nikas Sule, është i prekuri i radhës nga koronavirusi. Lojtari është i
Mbolli hashash në ballkon, policia kërkon paraburgim për Kaçanikasin Prokuroria Themelore në Ferizaj, ka paraqitur kërkesë në gjykatën e këtij qyteti për caktimin e masës së paraburgimit ku
Kaçanikasi kapet me 10 pistoleta në makinë Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi të njëjtit pas kontrollit në veturën e tij i janë gjetur dhe konfiskuar dhje
Mediat greke elozhe për Kaçen: PAOK rigjen "asin" shqiptar Një asist i zgjuar, PAOK-u po rigjen shqiptarin”. Kështu shkruante dje gazeta më e madhe në Selanik, “Metrosport”, duke
Cilësohej si mallkim për prindërit, ndryshon pas adoptimit (FOTO LAJM) Në Haiti ka lindur një vogëlushe me një problem të veccantë, që i shkakton një mbledhje të lëngjeve në tru, duke bërë që
Përçarje tek Vetëvendosje, katër kaçanikas japin dorëheqje Katër aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Kaçanik kanë dhënë dorëheqje nga partia, me arsyetimin se VV-ja ka shkelur p
Berat Buzhala iu del në mbrojtje kaçanikasve që shanë Skëndërbeun Berat Buzhala duket se ka bërë rolin e gazetarit dhe iu ka dalë në mbrojtje kaçanikasve që fyen Skëndërbeun. Ai tha
Arrestohen kaçanikasit që përdhosën bustin e Skëndërbeut Policia e Kosovës ka vënë në pranga dy kaçanikasit që u panë në një video, duke përdhosur figurën e heroit kombëtar Gjer
PAOK, 300 mijë euro për Andi Lilën Klubi nënkampion i Greqisë, PAOK, i bën ofertë mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Andi Lila. Lajmi është bërë i ditur d