999 rezultate për

nigerian

Peter Olayinka, heroi i mbrëmjes në "San Siro", nigeriani që spikati në kampionatin shqiptar (FOTO LAJM) Peter Olayinka është futbollisti më i përfolur në Shqipëri për momentin. Sulmuesi nigerian ishte protagonsti kryesor dje
Pamje të rënda! Shqiptarë e nigerianë përleshen në Itali, Salvini: Largoni banditët Tre emigrantë në Itali janë përleshur mes tyre me sende të forta. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Ferrara, ku sipas mediav
Grupi i nigerianëve dhunojnë barbarisht shqiptarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Firence të Italisë, ku një grup nigerianësh ka dhunuar një të ri shqiptar. Ky inci
Prokurori i Antimafias: Mafia shqiptare dhe ajo nigeriane, dominojnë në Itali "Ndër mafiet e huaja, mafia shqiptare dhe mafia nigeriane janë ndër më të pranishmet në territorin italian". Kështu
Tifozët nigerian mbesin me "duar në xhepa" në Rusi Shteti nigerian vendosi të kujdeset për kthimin e 152 shtetasve të vet të cilët kanë mbetur në Rusi pas përfundimit të B
80 tifozë nigerianë mbesin në Rusi Rreth 80 tifozë të Nigerisë janë bllokuar në Moskë dhe nuk kanë patur mundësi të rikthehen në vendlindje, pas anulimit t
Historia, si katër shqiptarë dhunuan një femër nigeriane Një grua 27 vjeçare nigeriane është dhunuar tërë natën nga katër burra me origjinë nga Kosova. Ngjarja ka ndodhur në Tir
Sherr masiv në burgun Italian, shqiptarët "bëjnë për spital" nigerianët Në Itali ka ndodhur një përleshje masive në një burg mes të dënuarve shqiptarë dhe atyre nigerianëve. Mwsohet se në s
Nuk i dha para, 18-vjeçarja nigeriane i pret kokën të dashurit (VIDEO) Një vajzë 18-vjeçare e identifikuar si Chindinma Iheoma është arrestuar nga policia pasi u gjet me një kokë të prerë mas
Mbrojtësi i Kombëtares nigeriane i jep lamtumirën Tiranës vetëm dy javë pasi firmosi Ka zgjatur vetëm dy javë aventura e mbrojtësit nigerian Oriji Kalu te skuadra e Tiranës. Futbollisti 25-vjeçar iu bashku
Trafikanti nigerian arrestohet me 79.000 euro në stomak! Një trafikant nigerian është arrestuar në lindje të Francës me 79 000 euro në sistemin tretës dhe 13 000 franga zviceran
Skënderbeu fiton në Gjirokastër, i falet nigerianit Xhejms (VIDEO) Skënderbeu nuk dorëzohet për titullin kampion, teksa sot ka siguruar një fitore shumë të vështirë ndaj Luftëtarit 0-1 në
Nigerianët ekzekutojnë “Vampirin” që kishte vrarë mbi 200 njerëz (FOTO LAJM) Një vrasësi serial nigerian i quajtur “Vampiri” është ekzekutuar në një shkëmbim dramatik zjarri me policinë. Henry C
Partizani fiton duelin me Skënderbeun, rrëmben sulmuesin nigerian Partizani synon të mbetet në garë për titullin kampion dhe për këtë qëllim po tregohet mjaft aktive në merkaton e dimrit
Shkatërrohet grupi terrorist Boko Haram Presidenti nigerian, Muhammadu Buhari, njoftoi sot se ushtria nigeriane kishte mundur grupin militant Boko Haram në pyll
Ja si reagojnë kalimtarët kur shohin një nigeriane në “shitje” (VIDEO) Si do të reagonit nëse shihni se përpara syve tuaj po bëhet tregti me qenie njerëzore? Një video e realizuar në kuadë
Presidenti Nigerian “Gruaja ime e ka vendin në guzhinë” Një ditë më parë, gruaja e presidentit nigerian me batutë ka thënë për bashkëshortin e saj njëkohësisht Presidenti i Ni
Zyrtare/ Arsenal transferon mesfushorin nigerian Arsenali tashmë zyrtarisht ka transferuar edhe një mesfushorë pas Granit Xhakës. Bëhet fjalë për talentin 18-vjeçar n
Shqiptari “kapo” i nigerianëve, kapen në Itali me 45 kg marijuanë Gjatë një operacioni antidrogë në Itali, policia ka arrestuar nëntë persona, mes tyre një shqiptar i cili ishte "kapoja"
19 vjeçari i City-it më i mirë se Suarez dhe Ronaldo Dy golat e sulmuesit të Manchester City-t Kelechi Iheanacho kundër Stoke City-t e renditin atë në vendin e parë si golas