999 rezultate për

nicholson

Barack Obama bëhet shoqëruesi i dhëndrit të punonjësit të tij (FOTO LAJM) Presidenti në ikje i SHBA Barack Obama në fundjavën që lamë pas mori pozitën më të bukur që ka pasur në 8 vite në pushte
Kjo ndërhyrje është për burg (VIDEO) Ndërhyrje brutale në Skoci, gjatë ndeshjes mes Livingston dhe Hearts. Jakub Talbot hyri në mënyrë kriminale ndaj Sam Nic
Një rrëfim nga Woody Allen, i zhgënjyer nga filmat e tij Woody Allen mbetet një nga regjizorët më prodhimtar, me filma me gamë të gjerë temash dhe gjithmonë tërheqëse për shikue
Çfarë kanë të përbashkët DiCaprio dhe Jack Nicholson? (VIDEO) Thuhet se aktori hollivudian, Leonardo DiCaprio, gjithnjë e më shumë po i ngjan legjendës Jack Nicholson. Janë fansat at