999 rezultate për

ngushta

Millosheviç kishte planifikuar vrasjen e Mesiç Gazetari serb, Predrag Jeremiç ka zbuluar se Millosheviç ka penguar me të gjitha mënyrat që ish-presidenti kroat, Stipe
Kabinetet e ministrave, ja emrat e stafeve të ngushta (FOTO LAJM) Zbardhen emrat e disa prej zëvendësministrave, shefave të kabinetit dhe të zëdhënësve të ministrave të qeverisë Rama. Ed
61 të vdekur në Kinë Të paktën 61 persona kanë humbur jetën nga një zjarr që përfshiu një fabrikë të përpunimit të pulave në verilindje të Ki
Meta në Korçë: Koha e duhur për rotacion Kryetari i LSI-së, z. Ilir Meta ka deklaruar se është koha për një drejtim të ri për vendin dhe për të ecur më shpejt. D
Partitë në Kosovë, në duart e lidërve Mënyra se si funksionojnë partitë politike në Kosovë tregojnë se nuk kanë demokraci të brendshme të mirëfilltë dhe në sh
Jonida Maliqi feston 30-vjetorin E ka festuar me një tortë të madhe, ku duket një piano dhe një mikrofon. Kjo është këngëtarja Jonida Maliqi, e cila ka f
Përshtypja e parë ka rëndësi. Kujdes! Përshtypja e parë ndikon shumë për të patur sukese në fusha të ndryshme të jetës, personale apo profesionale. Femrat gab
Chelsea presing për Neymar Sipas asaj që shkruan "Daily Star", ylli i ri i futbollit brazilian, Neymar, mund ti bashkohet Premier Leagues pas Kupës
Nano-PS-së: Më kandidoni! Kandidati i vetëshpallur në garën për president, Fatos Nano, përmes një njoftimi për shtyp, e ka quajtur të turpshme sit
Big Mama-Rovena Stefa, nga mike në armike Shume kush mund t’i mbajë mend si dy armike, të tjerë si dy mikesha të ngushta. Në fakt, njëherë e një kohë Big Mama dhe
Madonna dhe vajza, "dy mike te ngushta" Lourdes Leon, vajza 14-vjeçare e Madonna-s, nuk dukej e emocionuar, ndërsa ajo ishte pjesëmarrëse, së bashku me nënën e
PDK: Vendimi i LDK-së, për interesa të ngushta Partia Demokratike e Kosovës, pas takimit të Kryesisë, me të marrë vendimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, për tërheq