999 rezultate për

ngushta

Dikur shoqe të ngushta, ç'ka ndodhur mes Fifit dhe Çiljetës? Një kompeticion ka thyer marrëdhëniet e ngushta mes Fitit dhe Çiljeta Xhilagës. Dy këngëtaret të cilët dikur ishin s
Bekim Jashari shpërthen në akuza kundër ish-qeverisjes së Sami Lushtakut Kryetari i komunës së Skenderajit, Bekim Jashari ka mbajtur konferencë për media lidhur me dështimin e seancës së planif
Jennifer Lopez nuk di të plaket Jennifer Lopez ka pozuar me veshjet e markës “Guess” duke treguar se ka gjetur sekretin e rinisë së përjetshme. 48-vj
Kur Tuna dhe Elvana ishin shoqe të ngushta! (FOTO LAJM) Fotografi të rralla nga e kaluara e tyre, ja si argëtoheshin këngëtaret bashkë! Padyshim se Altuna Sejdiu – Tuna dhe Elv
Xhinset e ngushta, shkak i problemeve shëndetësore Lajmi më i lexuar në BBC flet për një shqetësim të publikuar në një nga revistat më të mëdha shkencore në botë. Xhinset
Paralajmëron Shkëlzen Maliqi: Ka rezultate të ngushta Menjëherë pas mbylljes së vendvotimeve, do të publikohen rezultatet e Exit Poll-it – shkruan Periskopi. Shkëlzen Mali
Noizy fut në sherr dy modelet, mike të ngushta prej kohësh Duket se loja e reperit Noizy për të tërhequr pranë vetes vajzat seksi të shoëbizit tashmë është përqëndruar mes dy shoq
Noizy mes zjarresh, fut në “sherr” dy miket e ngushta Duket se loja e reperit Noizy për të tërhequr pranë vetes vajzat seksi të showbizit tashmë është përqëndruar mes dy shoq
Dikur konkurrente të betuara, sot mike të ngushta (FOTO LAJM) Thonë se është më mirë të kesh një mik se një thesar. Ato të dyja ishin në kërkim të kurorës së çmuar të bukurisë, por
Dikur mikesha të ngushta, por sot çfarë mendon Soni për arritjet e Elvanës? Ato dikur ishin mikesha mjaft të ngushta me njëra-tjetrën. Po flasim për këngëtaret Elvana Gjata dhe Soni Malaj. Dyshja
Ronela Hajati: Në botën e showbizit është e pamundur të kesh shoqe (FOTO LAJM) Ronela Hajati ishte e ftuara rradhës në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës në ABC News. Përveç këngës së re, “Ladi
Akrobatja që fut veten në shishe (VIDEO) Ju prezantojmë me Odekën, akrobaten 22 vjeçare nga Mongolia e cila është stërvitur prej vitesh për t’u futur në hapësira
Ekspertët ndërkombëtarë: Kosova peng i interesave të ngushta Situata në Kosovë mbetet peng i ambicieve për pushtet të disa forcave politike, ose i mungesës së kurajës për të dalë me
"Rama lidhje të ngushta me korrupsionin dhe krimin e organizuar" Sipas "Washington Times", kryeministri Rama ka lidhje të ngushta me korrupsionin dhe krimin e organizuar. Gazeta amerika
Xhansu dhe Hazall, mike të ngushta jashtë serialit (FOTO LAJM) Kush do ta mendonte që armiqësinë që kishin gjatë serialit, do ta linin gjatë sheshit të xhirimeve. I referohemi dy
Hapet konsullata e Kosovës në Iowa Në qendër të qytetit Des Moines të Iowas, SHBA, sot do të hapet konsullata e Republikës së Kosovës, zyra e parë e huaj d
10 miqësitë më të ngushta mes futbollistëve (FOTO LAJM) Sa më e bashkuar që të jetë një skuadër, aq edhe më shumë mundësi ka që skuadra të prodhojë rezultate më të mira në fush
Rreziku i përdorimit të xhinseve të ngushta Doktorët paralajmërojnë se xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja. Mediat ndërkombëtare
Mësuesja nxjerr nga mësimi adoleshentet, kishin veshur pantallona të ngushta (FOTO LAJM) Një mësuese është përballur me akuzat e prindërve të tre vajzave, pasi i ka nxjerrë nga mësimi me arsyetimin se ato mban
Ja çfarë ndodh kur Kim vesh rrobat me masë të vogël (FOTO LAJM) Teksa shumë këngëtare mundohen me çdo kusht të inskenojnë skena teksa u prishet fustani ndërsa ato performojnë, një inci