999 rezultate për

ngushta

73 viktima nga tërmeti, Indonezia i frikësohet cunamit Të paktën 73 njerëz kanë vdekur si pasojë e një tërmeti që ndodhi të premten në provincën Sulawesi Perëndimore të Indone
Kështu bëjnë shoqet e ngushta, Arbana zbulon "sekretet" e saj dhe Xhemit (FOTO LAJM) Arbana dhe Xhemi janë shoqet e ngushta më të famshme të shoëbiz-it shqiptar. Miqësia e tyre ka nisur vite më parë dhe
Vajza e Alban Dudushit është bërë një zonjushë e vërtetë, Bieta: 2 shoqet e ngushta (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mësiperme ajo ta
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Rita Ora ngre temperaturat me bikini të ngushta (VIDEO) Rita lejoi që flokët e saj biond të binin lirshëm, ndërsa përfundoi pamjen e saj me disa gjerdanë prej ari. Këngëtarj
Raste të reja me koronavirus te gjigandët e La Ligas Valencia ka zbuluar se një lojtar i tyre ka rezultuar pozitiv me koronavirus pas testeve të bëra para fillimit të stërvi
Mjeku tregon studimin, COVID-19 në shkolla është krejtësisht i kufizuar Epidimiologu i njohur, Ilir Alimehmeti ka dhënë një lajm të mirë për nxënësit, në prag të nisjes së vitit shkollor. Duke
Probleme pas karantine: Ç'të bëni kur xhinset ju rrinë të ngushta? Pas periudhës së karantinës një prej “problemeve” që po hasim janë kilogramët e tepërt. Askujt nuk i pëlqen kur xhinset
Do surprizoheni, çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk vishni të brendshme Për shumë njerëz, vendimi për të ndaluar së veshuri të brendshme mund të duket si një zgjedhje e çuditshme. Mbi të gjith
Pas karantine xhinset e ngushta nuk "pranohen" më, si ti zëvëndësoni (FOTO LAJM) Asgjë nuk zgjat përgjithmonë dhe kjo vlen sidomos kur bëhet fjalë për modën. Një prej trendeve që po shohim të zhduket n
Dy shoqet e ngushta zbulojnë lajmin shokues, janë motra Shoqet e ngushta Ashli Tomas dhe Latoja Uimberli kanë shumë të përbashkëta. Kur ishin fëmijë, ato kishin të dyja të ç
Nexhmije Hoxha varroset në krah të Enverit, mungojnë i biri dhe mikeshat e ngushta (FOTOLAJM) Për tri orë me radhë u zhvilluan dje në Tiranë homazhet për të përcjellë në banesën e fundit Nexhmije Hoxhën, të venë e
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Me tuta të ngushta e stil kontravers, Rama nxjerr videon nga Durrësi (VIDEO) Kryeministri Rama shquhet për provokimet me pamjet e tij dhe kjo tashmë është kthyer në një traditë të përhershme. Ja
"Mike dhe rivale", 2 prezantueset shqiptare qenkan shoqe të ngushta (FOTO LAJM) Janë të rralla miqësitë në radhët e vajzave të showbiz-it shqiptar e në këtë grup duket se bëjnë pjesë edhe dy prezantue
Vajza e Alban Dudushit është bërë një zonjushë e vërtetë, Bieta: 2 shoqet e ngushta (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mëposhtem ajo ta
Shoqe të ngushta në fëmijëri, azili i bashkon sërish pas shumë vitesh Dy gra të moshuara, shoqe të ngushta në fëmijëri, u ribashkuan sërish pas shumë vitesh në një azil pleqsh në Britani.
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Prezantuesja e motit bëhet virale prej pantallonave të ngushta Vajza e motit në “Televisa Guadalajara” është bërë e famshme pasi i ndodhi një problem me veshjen gjatë një transmetimi
Anila Çela flet hapur për sherrin me Orindën: Nuk ishim shoqe të ngushta (FOTO LAJM) Anila Çela është shndërruar në një nga moderatoret më të suksesshme të ekranit. Me shumë vite eksperiencë, Anila është b