999 rezultate për

ngushta

Pantallonat e ngushta bëjnë virale prezantuesen e motit Vajza e motit në “Televisa Guadalajara” është bërë e famshme pasi i ndodhi një problem me veshjen gjatë një transmetimi
Lidhjet e ngushta me Iranin, Erdogani paralajmërohet të mos blejë arin e Maduros Qeveria turke paralajmërohet që të mos blejë ar nga Venezuela me dyshimin se ai mund të përfundojë në Iran, gjë që do të
Shoqe të ngushta? Si Fjolla Morina donte t’i rrëmbente milionerin Morena Tarakut Fjolla Morina dhe Morena Taraku, dy mikeshat e showbiz-it kosovar kanë hyrë në konflikt për shkak të një mashkulli. P
Tusk: BE dëshiron të ketë marrëdhënie të ngushta me Britaninë pas Brexitit Bashkimi Evropian dëshiron të ndërtojë marrëdhëniet më të mira të mundshme me Britaninë e Madhe në tregti, siguri dhe çë
Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë" Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë padyshim dy moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Dhe dy simpatiket e e
Pas krisjes, dy këngëtaret shqiptare pajtohen sërish Një kompeticion ka thyer marrëdhëniet e ngushta mes Fitit dhe Çiljeta Xhilagës. Dy këngëtaret të cilët dikur ishin s
Der Standard: Kosova, një vend me shumicë myslimane që ka lidhje të ngushta me Turqinë Në një artikull të gazetës austriake Der Standard thuhet se Rusia, Turqia dhe Kina po përpiqen të përfitojnë nga rënia e
Nevina dhe Arjola shoqe të ngushta, ikin nga Klani në të njëjtën kohë Mund të themi se viti që lamë pas ishte ai më me fat për dy shoqet e ngushta të televizionit, Nevina Shtyllën dhe Arjola
Në Aleksandropoli, historia e spiunazhit që tronditi raportet Greqi-Rusi Prestigjiozja "Financial Times" jep detaje të reja në lidhje me krizën diplomatike Athinë-Moskë pasi Greqia dëboi dy dip
Skema intime mes lokalit, Iva Aliko e Kallashi puthen në buzë (VIDEO) Ditën e djeshme kërcimtarja Kallashi dhe Iva Aliko festuan në të njëjtën ditë ditëlindjen. Dy vajzat seksi shqiptare
Dikur shoqe të ngushta, ç'ka ndodhur mes Fifit dhe Çiljetës? Një kompeticion ka thyer marrëdhëniet e ngushta mes Fitit dhe Çiljeta Xhilagës. Dy këngëtaret të cilët dikur ishin s
Bekim Jashari shpërthen në akuza kundër ish-qeverisjes së Sami Lushtakut Kryetari i komunës së Skenderajit, Bekim Jashari ka mbajtur konferencë për media lidhur me dështimin e seancës së planif
Jennifer Lopez nuk di të plaket Jennifer Lopez ka pozuar me veshjet e markës “Guess” duke treguar se ka gjetur sekretin e rinisë së përjetshme. 48-vj
Kur Tuna dhe Elvana ishin shoqe të ngushta! (FOTO LAJM) Fotografi të rralla nga e kaluara e tyre, ja si argëtoheshin këngëtaret bashkë! Padyshim se Altuna Sejdiu – Tuna dhe Elv
Xhinset e ngushta, shkak i problemeve shëndetësore Lajmi më i lexuar në BBC flet për një shqetësim të publikuar në një nga revistat më të mëdha shkencore në botë. Xhinset
Paralajmëron Shkëlzen Maliqi: Ka rezultate të ngushta Menjëherë pas mbylljes së vendvotimeve, do të publikohen rezultatet e Exit Poll-it – shkruan Periskopi. Shkëlzen Mali
Noizy fut në sherr dy modelet, mike të ngushta prej kohësh Duket se loja e reperit Noizy për të tërhequr pranë vetes vajzat seksi të shoëbizit tashmë është përqëndruar mes dy shoq
Noizy mes zjarresh, fut në “sherr” dy miket e ngushta Duket se loja e reperit Noizy për të tërhequr pranë vetes vajzat seksi të showbizit tashmë është përqëndruar mes dy shoq
Dikur konkurrente të betuara, sot mike të ngushta (FOTO LAJM) Thonë se është më mirë të kesh një mik se një thesar. Ato të dyja ishin në kërkim të kurorës së çmuar të bukurisë, por
Dikur mikesha të ngushta, por sot çfarë mendon Soni për arritjet e Elvanës? Ato dikur ishin mikesha mjaft të ngushta me njëra-tjetrën. Po flasim për këngëtaret Elvana Gjata dhe Soni Malaj. Dyshja