E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

ngushellon

Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
Zbutet Meta, ngushëllon kryeministrin Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lënë mënjanë gjithë ngërçet politike dhe ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen ng
Basha ngushëllon familjarët, nuk mungon apeli ndaj qeverisë për një tjetër plan veprimi Kryetari i Partisë demokratike, Lulzim Basha në një videomesazh i ka bërë thirrje qeverisë që të marra masa dhe të përga
Tragjedia në Kumanovë: Sela ngushëllon familjarët e viktimave Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela iu ka shprehur ngushëllime familjarëve të tre fëmijëve që kanë humbur jetën pas shpërthi
Tifozja "bombë" e Juves që po ngushëllon tifozët (FOTO LAJM) Juventus po kalon një moment jo të mirë pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje një barazim dhe vetëm një fitore n
"Gëzo o qiell, sepse Zoti po e ngushëllon popullin e vet", arqipeshkvi i Shkodrës mesazh për Krishtlindje Në prag të festës së Krishtlindjes arqipeshkvi i dioqezës së Shkodrës, Pult imzot Angelo Massafra, ka dhënë mesazhe të r
Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur, Ramush Haradinaj ngushëllon familjen Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka njoftuar se sot ka humbur një prej miqve të tij më të mirë. Bëhet fjalë p
Presidenti i Fiorentinës ngushëllon shqiptarët për tërmetin përmes Albeu.com (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit ishte shkatërrimtar për Shqipërinë. Solidariteti nga shumë vende, organizata dhe persona me influ
Foto sa 1 000 fjalë: Polici ngushëllon gruan që i është bllokuar familja nën rrënoja Një foto mjaft prekëse është shkrepur sot gjatë operacionit të shpëtimit sot në Thumanë. Fotoja është shkrepur gjatë
Vajzat kosovare pritën me lule lojtarët anglezë, Çitaku: E turpshme! Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku e ka quajtur të turpshëm veprimin e bërë dje në aeroportin “Adem Jashari” në
Babai i Stresit ngushëllon familjen Murataj për vrasjen e Admirit: Jeni të nderuar! (FOTO LAJM) Babai i këngëtarit Stesi, Sali Lushaj ka ngushëlluar familjen e e grabitësit Admir Murataj i cili u vra gjatë super aksi
Kryeministrja zelandeze vendos shaminë dhe ngushëllon myslimanët Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, ka udhëtuar drejt qytetit ku ndodhi sulmi terrorist dhe në të cilin mbet
Ozil ngushëllon Boateng pas përjashtimit nga kombëtarja Lajmi për përjashtimin e tre futbollistëve kryesorë nga kombëtarja gjermane ka qenë një lajm shumë i bujshëm, shkruan Al
Mustafa ngushëllon familjen,ka një thirrje për policinë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka reaguar pas aksidentit me fatalitet që ndodhi të shtunën në Zhur të Prizrenit. Mustafa
Shaqiri ngushëllon Sala: Jam i prekur nga humbja e tij (FOTO LAJM) Vdekja e Emiliano Sala e tronditi botën e futbollit, ku shumë lojtarë janë ngushëlluar me familjen e Sala, i cili humbi
Haradinaj ngushëllon Nexhat Dacin, pritet t'i japë para nga buxheti i shtetit I pari i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shkuar mëngjesin e së martës në vizitë ngushëllimi në familjen e ish-
Ali Ahmeti ngushëllon Nexhat Dacin Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, ka ngushëlluar kryetarin e Akademisë së Shkencave dhe Ar
Haradinaj ngushëllon Nexhat Dacin për humbjen e djalit Ramush Haradinaj e ka ngushëlluar Nexhat Dacin për vdekjen e djalit të tij, Arianit. Shefi i Qeverisë ka ngushëlluar fam
Haradinaj ngushëllon Hashim Thaçin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha sot se ideja e korrigjimit të kufijve tashmë "ka vdekur" dhe u ka shprehur
Portieri gjerman "ngroh" stolin te Arsenali, e dashura e ngushëllon me format e saj (FOTO LAJM) Në takimet e para të sezonit, trajneri i Arsenalit, Unai Emeri, vazhdon të preferojë portierin veteran Peter Cech kundre