999 rezultate për

ngushellimi

Ndarja nga jeta e Gjergj Xhuvanit, presidenti jep mesazh ngushëllimi Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ngushëlluar familjarët, miqtë dhe të afërmit e regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili n
Arbitri shpërthen në lot sapo i ra bilbilit, veprimi i Van Dijk merr duartrokitje (VIDEO) Hollanda barazoi 2-2 në transfertë ndaj Gjermanisë por një gjest i pazakontë ka ndodhur teksa në përfundim të takimit g
Salah shpreh ngushëllimiet e tij për humbjen e presidentit të Leicesterit Klubi anglez, Leicester City konfirmoi me një deklaratë në Twitter për humbjen e presidentit, Vichai Srivaddhanaprabha.
Ngushëllimi i Thaçit për vdekjen e babait të Haradinajt Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka pranuar me dhimbje të madhe lajmin për vdekjen e babait të kryeminis
Letër ngushëllimi nga Federata Turke e Futbollit për Fadil Vokrrin Federata Turke e Futbollit përmes një komunikate në faqen e tyre zyrtare ka shprehur ngushëllime për vdekjen e president
Lyrical Son telegram ngushëllimi për vdekjen e reperit të TBA (VIDEO) Repit shqiptar dje iu largua një artist nga radhët e TBA. Bëhet fjalë për Gëzim Hajdinin i njohur si B52, vdekja e të
Mustafa publikon një telegram ngushëllimi Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Akademik Isa Mustafa, ka ngushëlluar Familjen Çapriqi, pas ndarjes nga jeta t
Gattuso, ngushëllimi për zemrat e vrara të tifozëve të Milanit (VIDEO) "Një tjetër copëz e Milanit kthehet në krye të skuadrës". Kështu e nis prestigjiozja "Gazzetta dello Sport" lajmin se Ge
Veseli: Dënimi ndaj Mladiç ngushëllon popullin boshnjak Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka komentuar dënimin me burgim të përjetshëm të Ratko Mlladiqit, për gjeno
Vdekja e akademikut, Rama mesazh të ndjerë ngushëllimi Është ndarë nga jeta në moshën 87-vjeçare pas një gjendjeje të përkeqësuar kronike të shëndetit, akademiku Ylli Popa, in
Ngushëllimi i Bashës, dy qarqet e vetme ku udhëheq Rezultatet e para të kutive që janë hapur pasqyrojnë një situatë aspak të këndshme për Lulzim Bashën. Ai ka humbur në 10
Rama mesazh ngushëllimi për Kadelin: Pavarësisht marrëdhënieve Gjovalini njeri i admirueshëm Me anë të një statusi në “Facebook” kryeministri Edi Rama ka reaguar për ndarjen nga jeta të deputetit të LSI Gjovalin K
Zaev, mesazh ngushëllimi familjarëve të Hazbi Idrizit Pas vrasjes tronditëse të kryetarit të komunës së Bogovinës Hazbi Izdrizi, lideri i LSDM, Zoran Zaev, me anë të një tele
Basha shkon për vizitë ngushëllimi në familjen e Artan Cukut Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pasditen e sotme shkoi për një vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vr
Vdekja e 3 minatorëve kinezë në Bulqizë, presidenti Nishani mesazh ngushëllimi Presidenti i Shqipërisë,Bujar Nishani ditën e sotme ka shprehur ngushëllimet dhe dhimbjen për humbjen tragjike të jetës
Meta i dërgon një telegram ngushëllimi familjarëve të artistes Anita Take Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjarëve të artistes së madhe Anita Take. I
Nishani i dërgon mesazh ngushëllimi homologut turk Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, i ka dërguar një mesazh ngushëllimi Presidentit të Republikës së Turqisë, Sh.T.Z
Presidenti Nishani, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të analistit Andrea Stefani Presidenti i Republikës Bujar Nishani shpreh ngushëllimet për ndarjen e parakohshme nga jeta të gazetarit, analistit dhe
Berisha mesazh ngushëllimi kundërshtarit të tij të betuar: Le një boshllëk të madh Ish-Kryeministri Sali Berisha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit dhe analistit Andrea Stefani, i
Putin mesazh ngushëllimi: Fidel Castro mik dhe besnik i Rusisë Presidenti i Rusisë i ka dërguar një mesazh ngushëllimi presidentit të Kubës Raul Castro për ndarjen nga jeta të liderit