TRONDITËSE/ Lushnje, djali godet më sëpatë babain
999 rezultate për

nguruar

Zyrtare: Bayern Munich rinovon me yllin e skuadrës Bayern Munich ka njoftuar zyrtarisht rinovimim deri më 30 qershor të vitin 2023 me futbollistin Serge Gnabry. Mesfus
“Çmendet” Olta Gixhari, zhvishet në sy të Ermal Mamaqit (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e mbrëmjes se sotme ne emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo ka provokuar me veprimet e s
Një ditëlindje ndryshe për Argjentinën (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj ka festuar 25-vjetorin pranë njerëzve të saj më të dashur. Këngëtarja e cila së shpejti do të bëh
Pas Rita Orës edhe Lady Gaga me tatuazh të ri (FOTO LAJM) Lady Gaga është e njohur për stilin e saj ekstravagant. Këngëtarja ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri në krahe, ndërs
Ledri Vula ende single? (FOTO LAJM) Ndonëse qëndroi për pak kohë larg skenës, rikthimi i tij faktoi dashurinë që ka për muzikën. Ledri Vula ka performua
Vetëm plazh dhe diell për Argjentinën (FOTO LAJM) Këngëtarja Argjentina Ramosaj ka çfarë të reklamojë edhe atëherë kur nuk sjell hite të reja. Trupi i saj duke mahnitës n
Pas Noizy-t, Rikja kapet mat me Stresin Duket se për Rike Roçin, një nga vajzat më joshëse të shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri, Big Brother 6, do të flitet g
Balo acaron Nocerinon: Djali im vishet vetë (VIDEO) Kamera e Milan Channel ka kapur një episod shumë interesant mes Mario Balotellit dhe Antonio Nocerinos gjatë seancës stë