999 rezultate për

ngurtĂ

Nëse zgjoheni me dhimbje fyti mos e bëni kurrë këtë gjë Është ajo periudhë e vitit kur të gjithë njerëzit fillojnë të kenë shqetësime nga të ftohtët, viroza të ndryshme, rrufë,
VV: Nuk ka takim Kurti-Mustafa, LDK-ja është shumë e ngurtë për marrëveshje Ka disa ditë që janë ngrirë takimet në mes të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. Derisa partia e
Kujdes, mos dilni pa maska në Prishtinë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se janë duke përcjellur në vazhdimësi nivelet e larta të ndot
Zëvendësministrja Ifti merr pjesë në Konferencën Botërore për Mbetjet e Ngurta në Brazil Zëvendësministrja e Mjedisit, Znj. Olijana Ifti, mori pjesë në Konferencën Botërore për Mbetjet e Ngurta në Sao Paolo, B
Plehrat po helmojnë shqiptarët Kuvendi ka nisur seancën plenare, ku po diskutohet projektligji "Për ratifikimin e marrëveshjes së financimit dhe proj