999 rezultate për

ngrohtĂ

Në ditën e lindjes, Adrola Dushi i thur fjalët më të ngrohta Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Xhesika Berberi feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë mungu
Lajm i keq! Temperaturat e ngrohta nuk do të na mbrojnë nga koronavirusi Koronavirusi ka izoluar të gjithë qytetarët në të gjithë vendin. Me kalimin e ditëve, dhe ngrohjes së motit, shqiptarët
OBSH: Koronavirusi nuk do zhduket me temperaturat e ngrohta Organizata Botërore e Shëndetit thotë se zhdukja e koronavirusit në verë mund të jetë një "shpresë false". Më parë, a
Oqeanet në 2020 janë më të ngrohta se kurrë më parë në historinë e njerëzimit Oqeanet e mbarë botës janë më të ngrohta në vitin 2019 sesa në çdo kohë tjetër në historinë njerëzore, sipas një studimi
Shijoni vjeshtën dhe ditët e ngrohta, çfarë dimri na pret Muaji tetor është duke përfunduar, por temperaturat vazhdojnë të jenë ende të larta. Në vendin tonë ka ende pushues q
Ditë të ngrohta dhe me diell, si do të jetë moti gjatë kësaj jave (FOTO LAJM) Java do të jetë me diell dhe me temperatura konstante. Ky është parashikimi që bën Shërbimi Meteorologjik për javën ku s
Sot temperatura të ngrohta, por kjo javë sjell motin ekstrem Vendi ynë ditën e sotme do të ketë një rritje të lehtë të temperaturave gjatë ditës, por me ardhjen e mbrëmjes në vend d
Veliaj: Qendrat sociale, vakte të ngrohta për njerëzit në nevojë Në muajin e Ramazanit, Bashkia e Tiranës, Fondacioni ALSAR dhe organizata TIKA dhuruan një mijë pako me ushqime për fëmi
Po vijnë ditët e ngrohta, si të përgatisni akullore në shtëpi 1- Vini gjysmë litri qumësht në tenxhere dhe hidhini një zarf vanilje. Çojeni në vlim dhe pastaj largojeni nga zjarri që
OKB: Tre vitet e fundit më të ngrohtat që prej 170 vjetësh Matjet e reja konfirmojnë ndryshimin e klimës: 2015, 2016 dhe 2017 janë vitet më të ngrohta që nga fillimi i matjeve. Kë
Sahara arrin në Europë: Do të sjellë shiun e kuq Erërat që do nga jugu gjatë ditëve në vijim, pritet të sjellin e Europë sasi të mëdha të rërës nga shkretëtira e Saharës
PAKTI/ Kush janë dy deputetë që do mbajnë "marrëdhënie të ngrohta" me ministrat Marrëveshja e Mirëkuptimit, e firmosur dje në mbledhjen e Grupit Parlamentar socialist, mes kryetarit të Kuvendit, kryet
Fjalët e ngrohta të një nëne, ja si e mbështet Rita Lati të bijën para gjyqit (FOTO LAJM) Roza Lati dhe mikesha e saj Iva Aliko janë në gjyq me pronarin e një dyqani kafshësh, i cili i ka akuzuar për prishje im
Lind nusja e Astrit Deharit, ja fjalët e ngrohta të babait ë tij (FOTO LAJM) Ka ardhur në jetë vajza e Astrit Deharit, aktivistit të Vetëvendosjes i cili ndërroi jetë disa muaj më parë në burgun e
Cilët janë vendet më të ngrohta dhe të ftohta në botë (FOTO LAJM) Klima është një fenomen natyror e cila është e ndryshme në varësi të terrenit që përfaqëson një vend i caktuar. Këtë her
Nuk ka më ditë të ngrohta, i ftohti kaplon sërish vendin Nëse menduat se ia hodhët ditëve të ftohta të dimrit jeni gabuar. sipas parashikimeve të sinoptikanëve, në fundjavë do t
Ardit Gjebrea fjalë të ngrohta për Anida Taken: Do mbetesh përjetësisht në kujtesën e vlerave Ardit Gjebrea përmes një postimi në Facebook shkruan për ndarjen nga jeta të këngëtares së njohur, Anida Take, e cilëson
Ja si i përshkruan Mavraj femrat shqiptare Mërgim Mavraj këtë herë ka folur për femrat shqiptare, duke i cilësuar si shumë të ngrohta. Mbrojtësi i Kolnit, Mërgi
10 vendet më të bukura që mund t'i vizitoni me partnerin (FOTO LAJM) Shpesh është vështirë të zgjedhësh vendin më të mirë, për shkak të larmishmërisë dhe bukurive të pafundme që ndodhen nëp
Meta uron Veselin: Mirënjohje për të gjithë heronjtë Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, uron përmes një letre Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, për 8