999 rezultate për

ngritur

Durrësi po zbrazet nga frika: Qyteti 3 mijë vjeçar, i ringritur disa herë pas tërmeteve Qyteti 3 mijë vjeçar, i cili është ringritur disa herë pas tërmeteve shkatërruese, është goditur sërish rëndë prej lëku
ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja ësht
Kanosen me armë inspektorët e pyejve në Bulqizë, 2 fouristrada i kishin ngritur pritë Një tjetër përplasje mes inspektorëve të Inspektoritatit Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit ka ndodhur
Këshilla efektive për tu ngritur herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Misteri i “vetëvrasjes” së mikut të Trump: Kishte ngritur një rrjet për pasanikët që shkonin me minorene Rasti i financierit amerikan Jeffrey Epstein, për të cilin u raportua se kishte vrarë vetën në burg në pritje të gjykimi
Me kofanon ngritur dhe gomë të hequr, shtohet misteri mbi vrasjen e 23 vjeçarit në Fier Shtohet misteri në lidhje me vrasjen e Florian Selimit në Fier, i cili u gjet i pajetë në një kanal pasi ishte goditur m
Filmohet arusha që ka ngritur në këmbë Prizrenin (VIDEO) Roja i Ujësjellësit Hidroregjioni në Prizren, Basri Skenderi, ka arritur ta xhirojë arushën e murrmë Sipas rojës së U
Loredana nuk duron më dhe ngrihet në këmbë duke ngritur zërin (FOTO LAJM) Edhe pse avokati Tomë Gashi, si profesionist u përpoq që të mbante peshën e konferencës së sotme për shtyp të reperes Lo
PD nxjerrë përgjimet e reja: Edi Rama ka ngritur një sistem kriminal (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka bërë publike përgjime të reja në lidhje me çështjen "Babale".
Kika lirohet nga burgu, ja çfarë thotë ai rreth akuzave të ngritura drejt tij Kreshnik Husaj i njohur si Kika në opinion, është liruar nga burgu në Tiranë, aty ku po qëndronte pas mbi 30 akuzave që
Ish-ministri grek Kotzias: Nuk duhen ngritur tonet me Shqipërinë dhe Turqinë Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotias ndryshe nga sa bënte kur ishte në detyrë, së fundmi ka kritikuar diplomac
Prindër-fëmijë: 10 truke për “paqe”, pa e ngritur zërin në kupë të qiellit (FOTO LAJM) Të gjithë jemi të lodhur pas një dite pune dhe nuk mundemi të durojmë më të bërtiturat apo rrëmujën që shkaktojnë fëmijë
Propozimi interesant i Veselit, a do bjerë opozita në kurth? (DOKUMENT) Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ka dalë me disa propozime sot në mbledhjen e Kryesisë. Veseli ka thënë q
Alba prezanton motin duke ngritur këmbët (VIDEO) Nga një balerinë, tashmë Alba Hoxha ka marrë përsipër të prezantojë edhe motin në një mënyrë krejt origjinale. Jo me dua
Orangutangu bën çdo ditë masazh për tu ringritur në këmbë Një kopsht zoologjik në Beijing tregon përkujdesje të vazhdueshme për një organgutang duke përdorur masazh tradicional k
Rama provokon shqiptarët nga Lushnja: Çfarë të është ngritur ty ë? Kryeministri Edi Rama në Lushnje është pritur me ankesa e akuza për taksa të larta dhe të shumta që po paguajnë. "Ngr
Fizioterapia pas ndërhyrjeve kirurgjikale, thelbësore për të "ngritur" në këmbë pacientët e dëmtuar! Fizioterapia pas një ndërhyrje kirurgjikale është thelbësore për rekuperimin e plotë të pacienit. Dy fizioterapistë
"Na është ngritur...", kuksianët nuk i ndahet Ramës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në Kuvendin e Shqipërisë Edi Rama bëri një deklaratë e cila shkaktoi reagime të forta tek shqiptarët.
Reagon presidentit Takaj: Të gjitha akuzat që janë ngritur për Skënderbeun do të rrëzohen një e nga një Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të klubit, ka reaguar edhe presidenti i Skënderbeut, Ardijan Takaj, sipas të cili
Bushati e pranon: Nuk folëm për pronat e çamëve I ftuar në Opnion, ministri i Europës dhe Punëve të Jashtme Ditmir Bushati i është përgjigjur edhe pyetjes së nëse është