999 rezultate për

ngritjen

Maskat grabisin me armë pikën e skrapit Maskat grabisin një pikë skrapi në rrugën dytësore Marikaj-Vorë. Sipas policisë persona të maskuar dhe të armatosur kanë
Angazhimi i FA-së në kampingje gjatë sezonit turistik (FOTO-LAJM) Gjatë këtij sezoni turistik, Ministria e Mbrojtjes dhe Forcat e Armatosura në bashkëpunim me Agjencinë Kombëtare të Breg
Agjenti i skandalit SHBA- Gjermani ka ndihmuar në ngritjen e AKI në Kosovë Vijojnë të dalin të tjera fakte lidhur me skandalin e përgjimit të Gjermanisë nga ana e SHBA-së. Personi i arrestuar së
Basha në Delvinë: Demokratë, mos flini mbi dafina! Kryetari i PD-së Lulzim Basha, nga Kuvendet Zgjedhore të PD-së në Gjirokastër dhe Delvinë, iu ka tërhequr vëmendjen demo
Llalla urdhëron ngritjen e një grupi të posaçëm hetimor për vrasjen e Santos Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla urdhëroi sot Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë për të ngritur një grup të
PD: Mazhoranca refuzon vendimin e Gjykatës Kushtetuese Partia Demokratike i kerkoi sot Kryetarit të Kuvendit të fusë menjëherë në rendin e ditës, kërkesën për ngritjen e komis
PD: Mazhoranca po bllokon hetimin e serverit të tatimeve Partia Demokratrike ka depozituar në Kuvend kërkesën për ngritjen e komisionit hetimor për serverin e tatimeve. Në një p
Sunashi: Rishikim ligjit për ngritjen e komisioneve hetimore Armando Subashi, deputeti i Partisë Socialiste kërkoi sot shmangien e debateve shterpe sa i takon çështjes së krijimit t
Komisioni hetimor për drogën, seanca nesër debat të fortë Kuvendi pritet që të hedhë nesër në votim kërkesën e grupit parlamentar demokrat për trafikun e drogës me objekt “ “Për
Kushtetuesja zbardh pas 5 muajsh vendimin për hetimin tek Tatimet Vetëm sot Gjykata Kushtetuese ka zbardhur të plotë vendimin e dhënë në favor të PD-së që lejon hetimin tek drejtoria e t
Majko sqaron ngritjen e grushtit tek Varrezat e Dëshmorëve Deputeti socialist Pandeli Majko reagon pas akuzave të Partisë Demokratike lidhur me ngritjen e grushtit gjatë homazheve
Ngrihet grupi i kontrollit për SHISH Komisioni i Sigurisë Kombëtare vendosi sot ngritjen e një grupi kontrolli për verifikimin e ligjshmërisë së shkresës që
Shqipëri- Greqi, grup pune për cështjet pronësore Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi shprehet se po punohet me diplomacinë me zgjidhjen juridike dhe ngritjen e ndjeshmërisë k
Parma vijon ngritjen në tabelë, Milani zbritjen (VIDEO-FOTO) Skuadra e Parmës ka fituar me rezultatin 4-2 përballë skuadrës së Milanit. Ka qenë Antonio Cassano i cili do të shënojë
Bashkia përplaset me policinë për ngritjen e platformave festive Policia e Shtetit përplaset me punonjësit e Bashkisë së Tiranës për ngritjen e platformave festive dhe vendosjen e baner
Basha apel mazhorancës: Hapni rrugë komisionit hetimor Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i bëri sot apel mazhorancës të pranojë kërkesën e opozitës për ngritjen e komisi
Konferenca e Kryetarëve miraton kalendarin tre javor të punimeve të Kuvendit Konferenca e Kryetarëve miratoi sot kalendarin 3-javor të punimeve të Kuvendit të Shqipërisë. Në fillim të mbledhjes, Kr
PD: Qeveria po drejtohet nga krimi Kreu i grupit parlamentar demokrat Edi Paloka akuzoi sot qeverinë se po drejtohet nga krimi. Pas refuzimit të kërkesës
Kuvendi miraton ngritjen e komisionit për reformën territoriale Me 75 vota pro, Kuvendi i Shqipërisë miratoi sot ngritjen e komisionit parlamentar për reformën administrativo-territori
Thohir “thur” planin për ringritjen e Interit Rimëkëmbja ekonomike, menjëherë. Rritja në nivelin sportive së shpejti. Erick Thohir lëviz në dy binarë paralelë për ta