999 rezultate për

ngriti

Ingriti mundohet ti prishë festën e ditëlindjes, Anna Lika e ka gati përgjigjen (FOTO & VIDEO) Aktorja e njohur Anna Lika ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Ajo ka shpërndarë momente për fansat e saj momente n
Anna Lika së shpejti drejt altarit (FOTO & VIDEO) Ditën e djeshme Anna Lika ka festuar ditëlindjen e saj nën praninë e miqve dhe familjarëve. Urimet, dhuratat dhe surp
Murgesha si Escobar, ngriti perandori droge (VIDEO) Pasi zbuloi se bashkëshorti i saj po e mashtronte, Christine Meeusen, nga Gjeorgjia, vendosi të bëhej murgeshë, dhe ndër
Killer i Licëve, kush është shkodrani që ngriti në këmbë RENEA-n (FOTO LAJM) Në seancën për verifikim të masës së sigurisë Gjykata e Shkallës së parë dha “arrest me burg” për Barush Bregun, shtetas
Ky është vendimi i rreptë i gjykatës maqedonase për shqiptarin që ngriti flamurin Gjergj Prenkoçaj u dënua me 1100 euro gjobë dhe u dëbua nga Maqedonia me ndalesë kthimi për 5 vite, vetëm për shkak se d
Si e ngriti AlbChrome kromin shqiptar në majat botërore në vetëm 6 vite Në vitin 2013, kur AlbChrome e mori në zotërim minierën e Bulqizës dhe Uzinat e Burrelit dhe të Elbasanit që lidheshin m
Shqiptarët lanë cigaren apo Ahmetaj ngriti traun? Bie ndjeshëm importi i duhanit në Shqipëri Të dhënat e Ministrisë së Financave, të cilat nuk janë publikuar që nga gushti i vitit të kaluar por që u morën nga BIRN
Fotografi jep detaje për historinë që përloti botën BBC bisedoi me fotografin Sağırlı – i cili tani punon në Tanzani – për të konfirmuar origjinën e fotograf
Kujt i përkiste furgoni me 570 kg drogë që ngriti në këmbë FNSH në Qafë-Thanë Policia e Shtetit ditën e edjeshme ka zhvilluar një aksion antidrogë, pas informacioneve se në doganën e Qafë-Thanës do
Mediat serbe: Pacolli nuk e ngriti dorën kundër Serbisë Sot Qeveria e Republikës së Kosovës ka marrë vendim që të rrisë taksën për produktet serbe në 100 për qind. Megjithat
Mediat greke dezinformojnë: Terroristi grek u vra se ngriti flamurin Ka shkaktuar shumë reagime nga të dyja palët vrasja e terroristit grek, Konstandinos Kacifas. Por në mediaqt greke ka
Valbona ngriti këmbën dhe i hoqi kapelën Robertit, çfarë ndodhi në DWM? Episodi i mbrëmshëm në Dance With Me nuk ka qenë shumë i qetë. Ndër të tjera ajo që ka shkaktuar shumë të qeshura ka
Kjo është vila super luksoze e Ingrit Gjonit (FOTO LAJM) Ingrit Gjoni padyshim që është një nga këngëtaret më të mira të shqipëris. Ajo vazhdon të prodhojë muzikë dhe në nj
Ngriti laboratorin e drogës në Shqipëri, si u arrestua Ermal Hoxha Është liruar nga burgu nipi i diktatorit, Ermal Hoxha i cili është dënuar për trafik droge pas zbulimit të laboratorit t
Kërkoi ndjesë publike pasi djali ngriti gishtat, Majko sot bëri atë që s'pritej! (FOTO LAJM) Të gjithëve u kujtohet incidenti i pak muajve më parë ku djali i Pandeli Majkos përshëndeti me dy gishtat lart. Pas
I ngriti zërin, fermeri e mbyll të dashurën në kutinë e mollëve për 14 ditë Vetëm pse i ngriti zërin një fermer ka mbyllur partneren e tij në kutinë e mollëve për 14 ditë. Ngjarja ndodhi në Bo
Fermeri ‘burgos’ për 14 ditë në kutinë e mollëve bashkëjetuesen se i ngriti zërin Një dënim çnjerëzor për të poshtëruar gruan me të cilën bashkëjetonte prej 10 vitesh, pasi kjo e fundit kishte marrë gux
Ngriti në këmbë Vlorën, rezulton i rremë "bomba" në BMW (VIDEO) Ka rezultuar i rremë alarmi për eksploziv në një makinë "BMW" të parkuar pranë drejtorisë së Policisë së Vlorës. Pron
Milionkovic-Savic dhuron spektakël, arbitri dhe Navas i mohojnë golin (VIDEO) Milionkovic-Savic ka dhuruar spektakël në "Cosmos Arena" në ndeshjen e parë të grupit E, midis Kosta Rikës dhe Serbisë.
Ngjarja e bujshme që ngriti mjaft pikëpyetje të mistershme (VIDEO) Një emigrant nga Mali u bë hero 3 ditë më parë në Francë, pasi ngjiti pa asnjë lloj mbrojtjeje 4 kate të një ndërtese të