999 rezultate për

ngrirjen

E bëri edhe Bleona, por a e dini çfarë është dhe përse gratë i ngrijnë vezët? Disa kohë më parë, videoja e Bleona Qeretit duke marrë trajtim për ngrirjen e vezëve të saj mori mjaft vëmendje. Por,
Xum Allushi tallet hapur me ngrirjen e vezëve të Bleonës (VIDEO) Akoma nuk ka pushuar zhurma që ka sjellë videoja e Bleona Qeretit tek e cila ajo tregonte procesin e ngrirjes së vezëve.
Bleona sqaron “ngrirjen” e vezëve: Nuk bëj fëmijë me bab legen! E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” këngëtarja Bleona Qereti ka sqaruar njëherë e mirë ngrirjen e vezëve dhe arsyen p
Aktori i bën "diss" Bleonës për ngrirjen e vezëve (VIDEO) Aktori i spektaklit “Portokalli” Rezart Veleshnja ka ironizuar ngrirjen e vezëve të këngëtares Bleona Qereti. Veleshn
Reagon për herë të parë kritikja më e madhe e Bashës: Sot duhet t’i dilte për zot… Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka reaguar me anë të një statusi ne “Facebook”, për rezultatin e zgjedhj
Rrëzohet kërkesa e PSP-së për ngrirjen e selisë së VMRO-së Gjykatës i procedurës paraprake dhe Këshilli Penal pranë Gjykatës Penale, kanë refuzuar për herë të dytë kërkesën e PSP-
Ngrirja e pronave të VMRO-së, gjykata refuzon kërkesën e PSP-së Gjykata Penale ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë Speciale për ngrirjen e pronës së VMRO-DPMNE-së për çështjen "Talir".
"Lista Serbe gabon me 'ngrirjen' e pjesëmarrjes në Qeveri dhe Kuvend" Ambasadori britanik në Kosove Ruari O'Connell, beson se përfaqësuesit politik serb po gabojnë me "ngrirjen" e pjesëmar
PSP kërkon ngrirjen e pasurisë së kryetarit të Manastirit Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar ngrirjen e pasurisë së kryetarit të Manastirit Vladimir Taleski bashkë me persona
Financial Times: Politikanët e Maqedonisë mund të futen në listën e zezë të Shengenit Gazeta amerikane "The Financial Time" ka shkruar se Bashkimi Europian po mendon të marrë masa kundër politikanëve në Maq
“Belle Air” kërkon ngrirjen e pasurive Kompania “Belle Air” kërkoi dje në gjykatë “ngrirjen” e çdo pasurie të saj, për të shmangur në këtë lloj forme çdo mundë
KFOR-i shqyrton ngrirjen e marredhenieve me FSK-ne Parakalimi i Forcave të Sigurisë së Kosovës me armë, në ditën e parë të man