999 rezultate për

ngrihen

Këto 4 mënyra do t'ju ndihmojnë të ringriheni pas një ndarje të vështirë Çdo marrëdhënie dashurie ka një histori. Filloni duke sqaruar idetë për ndjenjat që keni. Ka nga ata që janë ndarë d
Për të gjithë gjumashët: 10 këshilla efektive si të ngriheni herët në mëngjes! Për disa njerëz është shumë e vështirë të ngrihen herët në mëngjes dhe disa pretendojnë se është e pamundur të ngrihesh
Për të gjithë gjumashët: 10 këshilla efektive si të ngriheni herët në mëngjes Për disa njerëz është shumë e vështirë të ngrihen herët në mëngjes dhe disa pretendojnë se është e pamundur të ngrihesh
Mësimi në universitete do zhvillohet online, studentët ngrihen në protestë Studentët kanë vendosur të ngrihen në protestë pas vendimit për zhvillimin e mësimit online. Data kur ishte paracaktu
Nxënësit në Strugë bojkotojnë mësimin online, ngrihen në protesta Nxënësit e shkollave të mesme Niko Nestor dhe Ibrahim Temo në Strugë vitin e ri shkollor e nisën me protesta. Me një
Orinda Hutës i ngrihen nervat me ndjekësin: Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm (FOTO LAJM) Ndjekësit e personazheve të njohur të ekranit janë shumë të vëmendshëm kur VIP-at postojnë diçka në rrjetet sociale. Ata
Ngrihen dy grupe pune për ndryshimet në Kodin Zgjedhor dhe Ligjin e Presidentit Kuvendi ka ngritur dy grupe punë që do të diskutojnë lidhur me ndryshimet në Kodin Zgjedhor si dhe për ligjin e presiden
U kap pa targa dhe me krom në makinë, vëllezërit dhe kushërinjtë ngrihen kundër policisë Policia ka vënë në pranga tre persona ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Policia sqaron se forcat e rendit n
Do të ngrihen postblloqe, Lleshaj tregon masat që do merren në Kakavijë e Kapshticë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me situatën në Kakavijë e Kapshticë, teksa ka paralajmëruar se pol
Protesta të mëdha në Tiranë, Durrës e Vlorë: Shqiptarët ngrihen për vajzat e djemtë e tyre (FOTO LAJM) Një protestë e jashtëzakonshme po zhvillohet në këto momente në sheshin "Nënë Tereza" në Tiranë pas rastit të abuzimit s
Oriola "kërcënon" ata që nuk marrin pjesë në marshim: Do ta shohim sa do të ngriheni (FOTO LAJM) Më 4 qershor, ora 16:00 do të mbahet një marshim paqësor te “Nënë Tereza”, në shenjë proteste për të gjitha ato vajza të
Shpërthen Myslim Murrizi: Kur të ngrihen shqiptarët, '97-ta do ju duket mjaltë! "Nuk mund t’i mbani përjetësisht, ku të ngrihen shqiptaret do ju duket ’97 mjaltë, do harroni të merrni brekë e kanotier
''Duam pagën e luftës'', 250 punonjës fasonerie në Vlorë ngrihen në protestë Vijojnë protestat e punonjësve të fasonerisë të cilët ende nuk kanë marrë një përgjigje përsa i përket pagës së luftës.
Berisha harron se jemi në pandemi prej COVID-19: Të çohemi në protestë kundër Ramës! Ish-kryeministri Sali Berisha, në një intervistë për Syri TV, ftoi shqiptarët të ngrihen në protesta pasi vendimet e qev
Si t'i bëni ushqimet të rezistojnë më gjatë Duke qenë se po dalim për pazar më rrallë dhe po blejmë më shumë, gjasat që ushqimet të na prishen janë të larta. Por s’
Një tjetër i prekur transportohet tek Infektivi, ngrihen çadrat tek Urgjenca e QSUT (FOTO LAJM) Një tjetër i prekur nga koronavirusi është transportuar në Spitalin Infektiv në QSUT. Dyshohet se personi duket i gji
Tërmeti, brenda 20 ditëve caktohen tokat shtetërore ku do ngrihen shtëpitë e reja Në një dalje për mediat ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj tha se brenda 15, maksimumi 20 ditëve, bashkit
"Muret do të ngrihen sërish, engjëjt kujtohen përgjithmonë" (VIDEO) Derbi i kryeqytetit kundër Tiranës është përdorur nga tifozë të Partizanit për të dërguar mesazhe sensibilizuese me të p
Ngrihen rreth 200 çadra në Thumanë, mijëra familje kalojnë natën jashtë 22 të vdekur, mbi 600 të plagosur, dhe dhjetëra të tjerë nën rrënoja, është ky bilanci i një ditë që do të mbahet mend g
Gazetarët francezë mbeten në këmbë tek "Air Albania Stadium", ngrihen shqiptarët (VIDEO) Një skenë mjaft e turpshme dhe skandaloze ka ndodhur në ambientet e brendshme të “Air Albania Stadium” mbrëmjen e djeshm