999 rezultate për

ngrihemi

Rama për rindërtimin: Jo çdo e keqe vjen vetëm për keq, po ngrihemi më lart nga sa ishim Kryeministri Edi Rama ka folur nga ‘5 Maji’ për procesin e Rindërtimit, ku sipas tij tërmeti që mori 51 jetë nuk solli
Budina: Nesër protestë në orën 16:30, ngrihemi kundër tentativës për vrasje Robert Budina ka njoftuar një protestë ditën e nesërme në orën 16:30 para ministrisë së Brendshme. Budina tha se gjat
Zidane: Ringrihemi në "El Clasico" Humbja ndaj Levantes, e dyta e pësuar në La Liga në këtë sezon, la një shije të hidhur te Reali i Madridit pasi një javë
E gjeti shtëpine e shkatërruar nga tërmeti, mbrojtësi shqiptar: Duhet të ringrihemi Tërmeti që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës la pasoja të mëdha në Durrës pasi në qytetin bregdetar ishte epiqendr
E gjeti shtëpine e shkatërruar, mbrojtësi i Teutës: Duhet të ringrihemi Tërmeti që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës la pasoja të mëdha në Durrës pasi në qytetin bregdetar ishte epiqendr
Një ditë para protestës Basha jep alarmin: Të ngrihemi kundër diktaturës (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Baha, përmes një postimi në Facebook u bën thirrje të gjithë shqipëtarëve ti bashkohen
Mesazhi emocionues i Ajax-it pas eleminimit: Sot jemi në lot, por do të ringrihemi si gjithnjë (VIDEO) Skuadra e Ajax-it na befasoi të gjithë këtë sezon me lojë dhe me rezulatet. Ekipi holandez ishte shumë pranë kalimit
Shpërthen deputetit i PS: Ky është kulmi i paaftësisë, do ngrihemi në protestë Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka shpërthyer në akuza ndaj OSHE-së pasi zona turistike e Tales është prej katër orësh pa dr
De Gea: Do të ngrihemi përsëri dhe nuk do të dorëzohemi Portieri i Manchester United ishte totalisht jashtë formës në Kupën e Botës, derisa ndien që Kombëtarja e tij nuk ishte
Monchi i bën thirrje ekipeve italiane: Le të ngrihemi në protestë Liverpool ashtu si Real Madrid, u kualifikua për në finale me plot diskutime dhe me gabime në arbitrim. Pas ndeshjes
Zidane mesazh inkurajues skuadrës: Do ngrihemi për dy trofetë e mbetur Zinedine Zidane mbeti shumë i zemëruar me humbjen e fundjavës ndaj Villarreal, por në shtëpi shkoi me senzacionin që gjë
Dimitrov i përgjigjet Daçiçit: Mos harro, ngrihemi dhe biem bashkë! Ministri maqedonas i punëve të jashtme, Nikolla Dimitrov i është përgjigjur shkurt ministrit të jashtëm serb, Ivica Daçi
Lila: Do të ringrihemi, luaj edhe një sekondë nëse më aktivizon trajneri Andi Lila ka komentuar situatën në ambientin kuqezi pas humbjes me Italinë në “Renzo Barbera”, në një lidhje direkte me
Pioli i bindur pas eliminimit: Do të ringrihemi Pas eliminimit në Europa League, Interi doli jashtë nga një tjetër kompeticion, por pavarsisht gjithckaje Stefano Pioli
Ja pse duhet të ngrihemi herët në mëngjes të zgjohesh herët në mëngjes ka një sërë avantazhesh. Shpesh të gjithë njerëzit e suksesshëm zgjohen herët në mëngjes në
Veseli për Specialen: Të ngrihemi mbi emocionet Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, në konferencën e tretë të Ambasadorëve që po mbahet në Prishtinë, është shprehur se K
Poezia emocionuese: Kurdo që na thërret kjo tokë ne ngrihemi përsëri (VIDEO) Një poezi rrënqethëse, që del nga goja e një dëshmori të UÇK-së, po bën xhiron e rrjeteve sociale duke emocionuar këdo q
Berisha: Të ngrihemi e të shpëtojmë vendin nga kjo e keqe Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar qeverinë Rama për mungesën e energjisë elektrike në 170 komuna dhe 15 bashki të
Basha: Në 22 nëntor të ngrihemi për të drejtat tona Kreu i PD, Lulzim Basha, në postimin qe ka bere në rrjetin social ka apeluar për protestën në 22 nëntor, ku sipas tij, s
Banorët e Shkodrës takohen me Bashën: Të ngrihemi, jemi më keq se kurrë Shkodra ka qenë ndalesa e radhës e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha në bashkëbisedimin me qytetarët, për si