13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
999 rezultate për

ngricat

Pamje spektakolare nga ngricat në SHBA (FOTO LAJM) Kur vjen dimri të gjithë emocionohemi për festat dhe borën që pritet të bjerë. Gjithsesi, në disa raste pak borë mund
Bora dhe ngricat pezullojnë mësimin në disa fshatra të Elbasanit Si rezultat i përkeqësimit të motit dhe rifillimit të reshjeve dëborës në zonat kodrinore dhe malore të Qarkut të Elbasa
Ngricat, bashkia e Tiranës hedh kripë dhe skorje në rrugë (FOTO LAJM) Punonjësit e Bashkisë së Tiranës kanë nisur punë intensive për mbajtjen hapur të rrugëve në zonat rurale, duke hedhur kr
Acari dhe ngricat, ARRSH: Në këto akse duhen zinxhirë (FOTO LAJM) Pavarësisht reshjeve të borës dhe temperaturave shumë të ulëta, Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se nuk ka pasur probl
Nata shton dëborën dhe ngricat, 6 akse rrugore shfaqin probleme Në të paktën 6 akse rrugore nuk do të lejohet kalimi pa zinxhir gjatë natës për shkak të rrezikshmërisë nga ngricat dhe
Ngricat mbërthejnë Kosovën, dëborë dhe temperatura minus Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe vende–vende me res
Shqipëria pushtohet nga ngricat, termometri zbret nën zero Masat ajrore të ftohta dhe të thata me origjine verilindore do të vijojnë ndikimin e tyre në të gjithë territorin duke b
Ngricat nëpër rrugë, makina përfundon në kanal në Fier Moti i keq dhe ngricat që kanë pushtuar vendin ka pasur pasojat e veta. Ditën e sotme një makinë ka humbur kontrollin
Rikthehen ngricat në Kosovë Pas motit të butë që mbizotëroi në fundjavë, me temperatura maksimale që vende-vende arritën edhe në 13C deri 15C, në fi
Bëhuni gati, stuhitë e dëborës dhe ngricat mbërthejnë Shqipërinë Emergjencat Civile paralajmërojnë përkeqësim të kushteve të motit me shtim të reshjeve dhe ulje ulje temperaturash sidom
Ngricat marrin jetën e parë në Serbi Një burrë i moshës 50 vjeçare është gjetur i vdekur në dëborë pranë Mitrovicës së Sremit në Serbi. Rezultatet e para
Ngricat mbërthejnë Kosovën, mos guxoni të dilini të veshur si për dasmë Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira të ndërrueshme dhe intervale të shkurta me di
Bëni kujdes nga ngricat, kjo e moshuar e pafat vdes nga një copë akulli (VIDEO) Një pensioniste ka mbetur e vdekur në vend, kur një copë e madhe e akullit u këput nga kulmi i një ndërtese të lartë në
Kujdes, nisin ngricat në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se fillimi i javës do të mbetet me vlera pothuaj të ngjashme me ato t
Pushojnë rreshjet por fillojnë ngricat në Kosovë Kosova nga java e kaluar është përballur me reshje të borës. Ulja e temperaturave ka shkaktuar ngrica. Aktualisht tem
Dëbora zbardh veriun e Shqipërisë, ngricat pushtojnë rrugët Prej mëngjesit të djeshëm qarku i Kukësit është përfshirë me temperatura të ulëta e reshje dëbore me intesitet të dobët.
E dashura e deputetit, vajza e njohur po ndan burrat nga gratë në Instagram (FOTO LAJM) Iva Aliko e ka nxehur keq instragramin këto ditët e fundit. Vajza që tregonte se kishte qenë e dashura e një deputeti ng
Dimri dhe ngricat, çfarë duhet të bëni që makina juaj të mos bllokohet në mëngjes Sipas “Chicago Tribune”, arsyeja e vetme për të ngrohur makinën tuaj në mëngjes është që të mbani prapanicën tuaj më të
NGRICAT/ Ja akset rrugore më problematike deri në mesditë Në të gjithë vendin vijojnë kushtet e rënduara të motit me temperatura poshtë zeros, që kanë shkaktuar probleme dhe akti
Ngricat në të gjithë vendin, ja rrugët ku qarkullohet me zinxhirë Në të gjithë vendin vijojnë kushtet e rënduara të motit me temperatura nën zero, të cilat kanë shkaktuar vështirësi sido