999 rezultate për

ngordhur

Studenti e la breshkën e tij të mbyllur në konvikt kur shpërtheu koronavirusi, ja si e gjeti pas tetë muajsh (FOTO LAJM) Një skelet është gjithçka që ka mbetur nga një breshkë shtëpiake pasi pronari i saj u largua nga universiteti në Wuhan d
Disa djem i thyen vezët me tulla, mjellma nënë ngordh nga trishtimi Mjellmat edhe pse jemi mësuar t'i shohim ashtu të bukura dhe të gëzueshme, shkenca thotë se ndodh që nga trishtimi të nd
Gjendet një tjetër breshkë e ngordhur në brigjet e Vlorës Një tjetër breshkë Kareta-Kareta është gjendur e ngordhur ditën e sotme në bregdetin e Vlorës. Shkak është bërë ngroh
Deti nxjerr në breg breshkën e ngordhur në Malin e Robit (FOTO LAJM) Një breshkë deti (carreta carreta) është nxjerrë nga deti e ngordhur në plazhin e Malit të Robit afër Golemit sot. Pë
Detaje për koronavirusit: Lindi në tregun e Kinës ku shiteshin kafshë të ngordhura Koronavirusi është sëmundja infektive e cila po tmerron botën. Ndërkohë që vendet ku lindi virusi tashmë janë drejt
Australia po digjet, rreth 2 mijë shtëpi të shkatërruara e qindra kafshë të ngordhura (FOTO LAJM) jarret në Australi kanë shkaktuar dëme të jashtëzakonshme. Rreth 2000 shtëpi tashmë janë shkatërruar. Sipas autoriteteve
Peshkaqeni goditet për vdekje nga disa burra që bënë ‘selfie’ me të Një peshkaqen mjaftë i madh ka ngordhur pasi që ishte goditur nga disa persona. Peshkaqeni ngordhi në Auckland, në Ze
E trishtë, mijëra kafshë të ngordhura mbushin rrugët e Australisë (FOTO LAJM) Pamje të tmerrshme mbërrijnë nga zjarret apokaliptike, ndërsa në mediat sociale janë përhapur video kangurësh që përpiqe
"Qeni im ka ngordhur dhe qeni im është familja ime", Mourinho përlotet para ndeshjes (VIDEO) Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka folur për media para ndeshjes kundër Brightonit që po zhvillohet në Londër.
Majmuni nuk e lëshon foshnjën e tij edhe pse ka 10 ditë që ka ngordhur (FOTO LAJM) Pamjet e filmuara në këtë video prekëse kanë treguar një majmun që mbante përreth vetes trupin e këlyshit të tij që kish
Mos blini më online, çfarë i ndodhi kësaj gruaje të frikëson Cailey Fiesel, e cila jeton në Manhattan bleu në dyqan një fustan të zi për 40 dollarë. Disa javë me vonë ajo e veshi at
5 elefantë bien nga ujëvara dhe ngordhin, arsyeja do t’ju përlotë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tajlandë. gjithcka ka nisur pasi një elefant i vogël ka rënë në lumë duke shkuar dr
Gjenden mbi 130 delfinë të ngordhur në bregun e një ishulli afrikan Mbi 130 delfinë janë gjetur të ngordhur në bregun e një ishulli në Afrikën perëndimore. Ekspertët janë duke punuar pë
Dhuroi spektakël më shumë nga se mundej, delfini i vogël ngordh gjatë performacës (FOTO LAJM) Një park argëtimi po kritikohet keq pasi një delfin i vogël ka ngordhur si pasojë e mbilodhjes. Incidenti i dhimbshëm
Minj të ngordhur, krimba e parazitë brenda biznesit që shiste 18 vite pa licencë Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar një biznes në Fushë-Krujë, ku përvecc se operonte prej 18 vitesh pa licensë,
I hodhi pëllumbin e ngordhur në fytyrë teksa ziheshin, çfarë do të kishte bërë nëse do të ishte mi?! (VIDEO) Një luftë në rrugë mes dy djemve, nëse mund ta quash kështu, tepër e çuditshme kur njëri prej tyre kap me dorë një pëllu
Gjendet delfini i ngordhur në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Një delfin i ngordhur është gjetur mesditën e sotme në bregdetin e Gjirit të Lalzit. Delfini ka dalë në breg në zonën
Mister, gjenden 50 balena pilotë të ngordhura, disa të mbuluara me rërë Më shumë se 50 balena pilot janë gjetur të ngordhura në një plazh të largët në Islandën Perëndimore. Ishin disa turis
E pazakontë/ Kërmilli i ngordhur shkakton vonesa për 12 mijë udhëtarë në Japoni Një kërmilli i ngordhur ka shkaktuar vonesë për 12 mijë udhëtarë trenash në Japoni. Një ndërprerje e energjisë elektrike
Përse duhet të keni frikë nga ky gjarpër, shtiret si i ngordhur por… Gjarpërinjtë kanë taktika të ndryshme për t’i mashtruar grabitqarët e tyre duke u shtirur si të ngordhur. Kjo gjë ka