999 rezultate për

ngordh

Prekëse, qeni shkon drejt vdekjes përballë ujkut për të shpëtuar 10-vjeçarin (VIDEO) Një ngjarje e pabesueshme është shënuar në Rusi ku një qen ka ngordhur gjatë betejës së tij me një ujk për të shpëtuar p
Theu rekorde, ngordh kali më i shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Ka ngordhur në moshën 20 vjeçare kali më i shtrenjt në botë, Totilas. Kali ishte blerë në vitin 2020 për 11 milionë fran
I ngordhi macja, 27-vjeçari denoncon veterinerin në polici për mjekim të gabuar Një ngjarje e pazakontë është denoncuar në komisariatin numër 3 në Tiranë. Një 27-vjeçar ka kallëzuar një veteriner,
Studenti e la breshkën e tij të mbyllur në konvikt kur shpërtheu koronavirusi, ja si e gjeti pas tetë muajsh (FOTO LAJM) Një skelet është gjithçka që ka mbetur nga një breshkë shtëpiake pasi pronari i saj u largua nga universiteti në Wuhan d
Disa djem i thyen vezët me tulla, mjellma nënë ngordh nga trishtimi Mjellmat edhe pse jemi mësuar t'i shohim ashtu të bukura dhe të gëzueshme, shkenca thotë se ndodh që nga trishtimi të nd
Pamje tragjike! Pronari i lokalit e shtyn në rrugë, qeni ngordh pasi përplaset nga makina (VIDEO) Një video tragjike po qarkullon në rrjetet sociale. Sic mund t'a shihni edhe në videon e bashkëngjitur lajmit, pronari i
Gjendet një tjetër breshkë e ngordhur në brigjet e Vlorës Një tjetër breshkë Kareta-Kareta është gjendur e ngordhur ditën e sotme në bregdetin e Vlorës. Shkak është bërë ngroh
Deti nxjerr në breg breshkën e ngordhur në Malin e Robit (FOTO LAJM) Një breshkë deti (carreta carreta) është nxjerrë nga deti e ngordhur në plazhin e Malit të Robit afër Golemit sot. Pë
Detaje për koronavirusit: Lindi në tregun e Kinës ku shiteshin kafshë të ngordhura Koronavirusi është sëmundja infektive e cila po tmerron botën. Ndërkohë që vendet ku lindi virusi tashmë janë drejt
Ngordh qeni më i famshëm i Instagramit, kishte pas vetes gati 2 milion ndjekës (FOTO LAJM) Marnie, qeni më i famshëm në Instagram ka ngordhur në moshën 18 vjeçare, duke i lënë 1.8 milion ndjekës në Instagram me
Rasti i pazakontë i fermerit në Petrelë: 70 bagëti i ngordhin në mënyrë të menjëhershme Faik Nelku, një fermer në zonën e Petrelës në Tiranës, ka ngritur një shqetësim në lidhje me një sëmundje që ka prekur b
Australia po digjet, rreth 2 mijë shtëpi të shkatërruara e qindra kafshë të ngordhura (FOTO LAJM) jarret në Australi kanë shkaktuar dëme të jashtëzakonshme. Rreth 2000 shtëpi tashmë janë shkatërruar. Sipas autoriteteve
Peshkaqeni goditet për vdekje nga disa burra që bënë ‘selfie’ me të Një peshkaqen mjaftë i madh ka ngordhur pasi që ishte goditur nga disa persona. Peshkaqeni ngordhi në Auckland, në Ze
E trishtë, mijëra kafshë të ngordhura mbushin rrugët e Australisë (FOTO LAJM) Pamje të tmerrshme mbërrijnë nga zjarret apokaliptike, ndërsa në mediat sociale janë përhapur video kangurësh që përpiqe
"Qeni im ka ngordhur dhe qeni im është familja ime", Mourinho përlotet para ndeshjes (VIDEO) Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka folur për media para ndeshjes kundër Brightonit që po zhvillohet në Londër.
Ngordh 55 vjeç në kopshtin zoologjik francez rinoceronti më i vjetër në botë Rinoceronti i bardhë më i vjetër në botë ka ngordhur në një kopsht zoologjik francez në moshën 55 vjeçare. Sana, e c
Majmuni nuk e lëshon foshnjën e tij edhe pse ka 10 ditë që ka ngordhur (FOTO LAJM) Pamjet e filmuara në këtë video prekëse kanë treguar një majmun që mbante përreth vetes trupin e këlyshit të tij që kish
Mos blini më online, çfarë i ndodhi kësaj gruaje të frikëson Cailey Fiesel, e cila jeton në Manhattan bleu në dyqan një fustan të zi për 40 dollarë. Disa javë me vonë ajo e veshi at
Ngordh në moshën 344-vjeçare breshka më e vjetër në tokë Breshka e cila konsiderohej si më e vjetra në tokë, ka ngordhur në moshën 344-vjeçare. Breshka e gjendur në Nigeri,
5 elefantë bien nga ujëvara dhe ngordhin, arsyeja do t’ju përlotë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tajlandë. gjithcka ka nisur pasi një elefant i vogël ka rënë në lumë duke shkuar dr