999 rezultate për

ngjyra

Kjo është ngjyra e flokëve që duhet të provoni këtë sezon Nëse prej kohësh jeni të dyzuara për ngjyrën,zgjidhjen ua japim ne. Kjo nuancë e bjondes është një nga më të preferuarat
"Vetullat e gjyshes" është trendi më i ri i makijazhit që do të transformojë fytyrën tuaj (FOTO LAJM) “Vetullat e gjyshes” është fiksimi më i ri i vajzave që ndjekin trendet e bukurisë dhe na lejoni t’ju shpjegojmë përse!
Ngjyra e flokëve këtë vjeshtë? Shikoni me çfarë janë fiksuar VIP-at (FOTO LAJM) Na duket ne, apo të gjitha vajzat e njohura kanë thuajse të njëjtë ngjyrë flokësh? Teksa shohim fotot e tyre në rrjet
Dasmë në vjeshtë? Zgjidhni fustanin perfekt (FOTO LAJM) Nëse duhet të merrni pjesë në një martesë në Vjeshtë,në shtator konsiderojeni atë një bekim. Sezoni ju jep motin e përso
Zbuloni çfarë tregon ngjyra e periodave për shëndetin tuaj Një vëzhgim i kujdesshëm i ngjyrës së menstruacioneve nuk është një ritual apo një veprim që e bën çdo grua! Por, pa mod
Jemi në fushatë: Albin Kurti heq dorë nga ngjyrat kuqezi dhe përkrah për herë të parë Kombëtaren e Kosovës Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka hequr dorë nga ngjyrat kuqezi dhe refuzimi i kombëtares dhe flamurit të Kos
3 ngjyrat më “in” të vjeshtës që do t’i shohim kudo këtë shtator (FOTO LAJM) Mos u mërzisni aspak që vera po largohet! Vjeshta e vitit 2019 do të jetë shumëngjyrëshe. Ngjyrat do t’i ruajmë edhe
Kjo është arsyeja pse disa njerëz kanë sytë me ngjyra të ndryshme Më pak se 1% e popullsisë së botës kanë sytë me ngjyra të ndryshme. Por cila është arsyeja? Çfarë është heterokromia?
Njihuni me modelen, të cilën ngjyra e lëkurës e shndërroi në një yll të rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Sot, ajo e quan veten “Hyjnia Melanin”, por vite më parë, atëherë kur Khoudia Diop nuk ishte e famshme, 19-vjeçarja përb
Edhe ngjyra e flokëve tregon shumë për jetën tuaj seksuale, zbulojeni Dihet, qëndrimi ndaj seksit është i ndryshëm nga personi në person, qoftë nga karakteri, shenja e zodiakut, predispozici
Ngjyrat që ju nevojiten në jetën tuaj për të përmirësuar gjendjen shpirtërore dhe shëndetin Pse përjetojmë ndjenja negative? si depresioni dhe ankthi? Truri ynë mundohet ta luftojë, të vrapoj dhe të ngrihet ku
Ngjyrat më të bukura të thonjve për pjesën e mbetur të verës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek thonjtë, asnjëherë s’kemi mjaftueshëm ide për dizajnin e radhës. Jo gjithçka që mund të jetë trendi i
Ju pëlqen apo jo, ky është trendi i ri për thonjtë (FOTO LAJM) Manikyri french hyn në të njëjtën kategori me xhinset me shtrat të ulët dhe celularët me kapak: pjesë e të kaluarës. Shu
Zemrat emoji e paskan kuptimin sipas ngjyrave dhe i keni përdorur kot së koti Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla
Vajza muaji gusht "kërkon" këto ngjyra për thojntë (FOTO LAJM) Nuk e dimë se ku ikën kaq shpejt qershori dhe korriku, por jemi zyrtarisht në gusht dhe besoj të gjithë po mendoni me ve
I ndodh edhe Naomi Campbell, nuk e lejojnë të futet në hotel nga ngjyra e lëkurës Naomi Campbell është një prej modeleve më të njohura në mbarë botën, e cila i ka bërë të gjithë për vete me bukurinë dhe
E moshuara ndërron jetë në spital pasi u rrëzua në rrugë, nuk dihet identiteti Një 85-vjeccare ka humbur jetën në Spitalin e Traumës ditën e sotme, pas dëmtimeve të marra nga rrëzimi në rrugë. Sip
Vëmendje vajza: Këto ngjyra nuk "kanë lezet" për thonjtë tuaj këtë verë Vitet e fundit shikojmë që femrat i kushtojnë rëndësi të madhe manikyrit dhe pedikyrit. Ashtu si çdo vit edhe këtë verë
Dekoroni shtëpinë me këto 4 ngjyra për të larguar stresin “Shtëpi e ëmbla shtëpi”…por ja që ndodh ndonjëherë që shtëpia nuk është dhe “aq e ëmbël” e kjo sepse ne zgjedhim ngjyrat
15 raste kur qielli është bërë magjik (FOTO LAJM) Të shohësh retë është një nga gjërat më të mira për të bërë në një fundjavë verore, sepse nganjëherë qielli rezulton të