999 rezultate për

ngjitur

Firmosi me ekipin e sapo ngjitur në Serinë A, sulmuesi nuk kalon dot vizitat mjekësore Loik Remi raportohet se ka dështuar në vizitat e dyta mjekësore me Beneventon, pasi një problem fizik nuk e lejon atë të
Rama mbledh strukturat e PS: Në ambient të hapur, por ngjitur me njëri-tjetrin Kryeministri Edi Rama ka nisur qe mengjesin e sotem nje takim me struktuart e Partise Socialiste te Vlores.rama PS Kr
Lindën të ngjitur, ndahen nga jeta binjakët më të vjetër në botë (FOTO LAJM) Binjakët më të vjetër në moshë të lindur të ngjitur, Ronnie dhe Donnie Gaylon, kanë ndërruar jetën në moshën 68-vjeçare
Rudina publikon videon me Markun: Sa i mirë je Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ka hapur së fundmi kanalin e saj në "Youtube", ku ndan me ndjekësit video nga m
E frikshme, notari noton ngjitur me peshkaqenin (VIDEO) Një notar ka notuar fare pranë një peshkaqeni në brigjet e Malagas në Spanjë. Turisti ka qenë në det kur pranë tij u
Ngjitur trup më trup, policia blindon gjithë bulevardin para protestës (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 16:30 do të mbahet një protestë i thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit dhe i përkrahur nga
I ngjitur mbi vinç, të riun shqiptar e godet rrufeja dhe bie mbi 8 metra Dy punëtorë që po punon në një shtyllë elektrike nëpërmjet një vinçi janë goditur nga rrufeja. Një burrë 35-vjeçar i
Bashkëshortja denoncon ish-lojtarin e NFL-së, e lëpiu për ti ngjitur koronavirusin Në Las Vegas ka ndodhur një ngjarje e pabesueshme pasi një një ish-lojtar i NFL-së ka lëpirë gruan e tij për t’i ngjitur
COVID-19/ S'pyet kush për urdhrat e Ramës, qytetarët të ngjitur dyshe e treshe në rrugë (FOTO LAJM) Edhe vendi jonë është prekur nga koronavirusi, por njerëzit nuk duken të frikësuar. Pavarësisht thirrjeve të qeverisë
''Ndodh në karantinë'', modele flokësh që as iu ka shkuar mendja ndonjëherë më parë (FOTO LAJM) Izolimi ka bërë që të shkëputemi nga shumë rituale që i kryenim çdo ditë, në të shumtën e rasteve pa i kuptuar rëndësinë
Shqiptarët nuk binden! Të ngjitur me njëri-tjetrit, të gjithë në pazar sikur asgjë s'ka ndodhur Ndërkohë që qeveria ka ndërmarrë masa të ashpra dhe ekspertët këshillojnë nga mëngjesi në darkë për të evituar daljet dh
Skandaloze! Prostitucion ngjitur me shkollën në Kamëz: Sille, 30 mijë është pazari Një ish-nxënës i shkollës së mesme “Ibrahim Rugova” në Kamëz denoncoi se në lokalet ngjitur me gjimnazin ushtrohet prost
Lind foshnja me katër këmbë dhe tre krahë (VIDEO) Kjo foshnjë në Indi, ka lidnur me katër këmbë dhe tre duar. Foshnja është binjake me një bebe mashkull që rezultoi të je
Digjet banesa në Gjirokastër, flakët përfshijnë edhe shtëpinë ngjitur Një shtëpi ka shpërthyer në flakë ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Duvat, në Gjirokastër duke rrezikuar edhe
Hëngri bananen e ngjitur në mur me vlerë 120 mijë dollar, artisti ka një shpjegim Vendosja e një bananeje në mur dhe shitja e saj për një vlerë prej 120,000 dollarë, tingëlloi e çuditshme dhe absurde, p
Dikush hëngri bananen e ngjitur në mur që kushtonte $120,000 Kur një artist ngjiti një banane në mur dhe ia vuri çmimin $120,000, të gjithë e dinim ç’e priste veprën e artit. Pun
Kjo banane e ngjitur në mur u shit për 120 mijë dollarë Një banane e ngjitur me natriban në një mur me sa duket tashmë konsiderohet vepër arti, maje tepër e veçantë, pasi deri
Durrës/ Furra e bukës që nuk u mbyll, puna nuk u ndal asnjë ditë pas tërmetit Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas. Tërmeti shkaktoi 51 të vdekur dhe q
Kryevepra e artistit italian: Një banane e ngjitur në mur dhe vlen 120 mijë dollarë Ka edhe kështu. Dikush e mendon por dikush tjetër e bën, edhe pse kjo i kërkon më pas 15 vite kohë për ta ekspozuar në n
Shembet oxhaku gjigant në Tiranë (FOTO LAJM) Ka nisur prishja e objekteve të rrezikshme pas tërmetit të 26 nëntorit edhe në Tiranë. Një nga objektet e para është