999 rezultate për

ngjisin

Ngrohja globale nxjerr sekretet e errëta të Everestit, sa kufoma alpinistësh mban fshehur ai mal Jo të gjithë ata që e kanë provuar ja kanë arritur qëllimin për t'u ngjitur në malin Everest. Rreth 4.800 alpinistë k
FRYMEZUESE/ Ai nuk shikon ajo nuk ecën, së bashku ngjisin malet Melania dhe Trevor janë nga Kolorado dhe të përbashkët kanë pasionin për aktivitetet në ajër të pastër. U takuan rast
ZBULIMI/ Vajzat i ngjisin gripin vajzave dhe djemtë ua ngjisin djemve Hulumtimi se si virusi ka kaluar nga një person në person në një shkollë fillore, ka treguar se si shkalla e bartjes së
“ I pritet koka” në një aksident, mjekët i ngjisin kokën fëmijës 16 muajsh (VIDEO) Një ndërhyrje kirugjikale shokuese është bërë në Australi ku pas një aksidenti të frikshëm të voglit Jackson Tailer iu t
3 të rinj ngjisin dy majat më të larta në Vlorë, sfidojnë të ftohtin polar (FOTO) Shqipëria është "mbërthyer" prej disa ditësh nga një i ftohtë polar, i cili madje ka shkaktuar edhe 4 viktima. Gjithsesi
Plaku i grisi paratë, djali e nusja humbën tre muaj për t’i ngjitur (FOTO LAJM) Një ccift nga qyteti kinez Liaoning, e gjeti veten në një situatë të pazakontë, pasi është dashure të ngjisin afro 20 mi
Mjekët i ngjisin kokën e shkëputur fëmijës (FOTO LAJM) Mjekët në Australi kanë bërë të mundur që të ngjisin kokën e një foshnjë, pasi i ishte këputur gjatë një aksidenti rrugo
KOMENT/ A ngjisin më historitë personale të Veliajt? Koment i Albeu.com - Është bërë praktikë tashmë që në çdo takim që merr pjesë, kandidati socialist për Bashkinë e Tiranë
"Dhoma e mjekut, mos trokisni" Ermal Mamaqi është bërë sërisht protagonist i disa çështjeve shqetësuese, por të cilat i përcjell me nota humori. Spital
Mjekët nuk e ndihmojnë, britaniku e pret vetë dorën (FOTO-LAJM) Pas 16 vitesh dhimbjesh të padurueshme të dorës, një britanik vendosi që të presë vetë dorën e tij të plagosur, pasi mje
Rama në Maminas: Gomari, taksia e ujit (FOTO-LAJM) Kreu Partisë Socialiste Edi Rama është takuar sot me banorë të Maminasit, ku ka diskutuar për programin e PS, "Rilindja