999 rezultate për

ngjeshur

Kalendari i ngjeshur, shpërthen Klopp Të mërkurën Liverpooli do të presë Atalantën ne "Anfield Road" në ndeshjen e Ligës së kampionëve dhe të shtunën në orën
Kalendari i ngjeshur i Superiores/ Ndeshje çdo tri ditë, nuk ka kohë për Europën Organizatori i futbollit në vend ka vendosur që më 3 qershor, ekipet e Kategorisë Superiore të zbresin në fushë për të l
Veshje të përzgjedhura dhe look i kuruar, politikanet shqiptare që shkëlqejnë gjithnjë (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhen
Kalendar i ngjeshur, Klopp: Krim, nuk po luhet "Boxing Day" Jurgen Klopp është i drejtpërdrejtë. Gjermani i Liverpool pranon që të luash në Boxing Day nuk është një problem i madh,
Axhenda e ngjeshur e Taynës, 3 koncerte në një ditë (FOTO LAJM) Reperia e suksesshme Tayna po kërkohet shume nga publiku si shkak i këngëve të saj që kthehen në hite. Edhe kënga e f
Sot Superclasico River Plate-Boca Juniors Sot në orën 21.00 në mbrëmje, do të luhet Superclasico, River-Boka, që do të përcaktojë fituesin e Copa Libertadores, tr
Maldini zbulon objektivat sezonal të Milanit Legjenda e skuadrës së Milanit, Paolo Maldini ka bërë të ditur se objektivi kryesor i kuqezinjve është vendi i katër në
Kalendar i ngjeshur, Reali do të luaj 5 ndeshje për 14 ditë Lopetegui mori frymë lirisht kur pa Garet Bejlin në “Valdebebas” të martën. Sulmuesi uellsian u rikthye pa asnjë problem
Ndihmës-trajneri i Flamurtarit kërkon vlerësimin maksimal për Lushnjën Ndihmës-trajneri i Flamurtarit, Jeton Beqiri në konferencën për shtyp përpara duelit të javës së 20 kundër Lushnjës bën
Me të qeshur e me të ngjeshur, si po i zgerdhin lali Eri tiranasit me taksa si në Paris Bashkia e Tiranës ka hartuar tashmë projektbuxhetin e vitit 2018 ku parashikohet një rritje totale e të ardhurave me 9.4
Besi dhe Erioni “me të qeshur me të ngjeshur”, tallen LIVE me Veliajn dhe Metën Në “Kënga Magjike” nuk kanë munguar as batutat e humoristëve dhe prezantuesve Bes Kallaku dhe Erion Isai me personazhet
Kalendari i ngjeshur shtyn Kupën Federata Shqiptare e Futbollit për shkak të kalendarit të ngjeshur ka vendosur të shtyjë ndeshjet e para e raundit të 2-
Wenger i irrituar për kalendarin e ngjeshur të Arsenalit Për Arsene Wenger kalendari i ngjeshur i ndeshjeve të Topcinjve mund të quhet i “pashpirt” për grupin e tij, duke qënë s
Aktivitetet e ngjeshura të Veselit, por ja me kë relaksohet ai (FOTO LAJM) Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, tashmë që ka hequr dorë nga kandidati për kryeministër i Kosovës për t'ia dorëzuar Ramush H
Mourinho tërbohet me federatën për kalendarin e ngjeshur Jose Mourinho si gjithmonë kërkon vetëm polemika, teksa tashmë ka folur edhe kundër drejtuesve më të lartë të Federatës
Trafikantët shqiptarë kapen me 41 emigrantë të “ngjeshur” në furgon (FOTO LAJM) Një grup që merrej me trafikimin e qenieve njerëzore në mes tyre dhe disa shqiptarë janë shkatërruar nga policia itali
Sesioni parlamentar mbyllet në 22 dhjetor me një axhendë të ngjeshur Seanca plenare e 22 dhjetorit e cila shënon dhe mbylljen e sesionit parlamentar, parashikon një axhende të ngjeshur pune
UEFA i bën skanerin Kombëtares: Ja pikat e forta të ekipit të De Biasit Mbrojtje solide, mesfushë e ngjeshur për të lënë sa më pak hapësira dhe një sulmues i deklaruar, për të tentuar që ti ka
Turpi i Europës! Ka orë të tëra që prej atij deti nuk vijnë shenja jete. Që në orën 10 të mëngjesit, tashmë, ato ujëra nuk dhurojnë asnjë
Genta Ismajli në formë të shkëlqyer (FOTO LAJM) Teksa sezoni veror ka përfunduar, Genta Ismajli ka gjetur kohë që ti dedikohet disa fotove profesionale. Fotot e postuar