999 rezultate për

ngjeles

Ngjela: Presidenti është çështje e popullit Është e kotë të flitet për emra konkretë për postin e presidentit porsa kohë nuk ka ndryshime në Kushtetutë. Kështu ësht
Prec Zogaj i bashkangjitet Ngjeles Preç Zogaj kalon nga partia demokratike te partia e Ngjelës. Menjëherë pas përjashtimit t&eum
Berisha i tregon derën Ngjelës: Ik po deshe Debat i ashpër mes kryeministrit dhe deputetit të PD Ngjela për mocionin. Avokat Ngjela duket se e këtë herë e ka “mbush