999 rezultate për

ngjeles

Shpërthejnë akuzat midis analistit dhe Spartak Ngjelës: Injorant e sharlatan! Në studion e emisionit “Open”, po flitet mbi sulmin terrorist që ndodhi mbrëmjen e dy nëntorit në Vjenë. Gjatë bisedë
Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës tregon format bombastike (FOTO LAJM) Arnida Çapi, ish-kandidate për deputete e partisë së Spartak Ngjelës vijon të krijojë zhurmë në rrjetet sociale. Së f
Joshëse nga karantina, kandidatja për deputete e Ngjelës provokon me postimet (FOTO LAJM) E njohur gjerësisht si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkurruar në garën për deputete në vitin 2013, por n
"Metën e pret burgu", ish-deputeti i ve "duart në fyt" Spartak Ngjelës Avokati i njohur Spartak Ngjela ngrti akuza kundrejt presidentit Meta duke thënë se atë e pret burgu. Sipas Ngjelës,
"Ke fëmijë kopil", si nisi sherri live mes Ngjelës dhe Spahiut Avokati Spartak Ngjela, dhe ish-deptueti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, janë përplasur sot live në
Ti ke një fëmijë kopil! Plas në studio mes Ngjelës dhe deputetit të LSI Ka qenë i ashpër debati mes avokat Ngjelës dhe deputetit të LSI-së, Përparim Spahiu në emisionin e sotëm të Eni Vasilit.
"Nuk i keni djegur mandatet" debati i ashpër i Ngjelës me Kryemadhin Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar mbrëmjene djeshme se çfarë ndodhi sot në kryesinë e Kuvendit ku deputetë
Agjente ruse? Sonila Meço i përgjigjet avokat Ngjelës Gazetarja Sonila Meço, me anë të një postimi në Facebook i është përgjigjur avokat, Spartak Ngjelës, pas akuzave që i ky
Tha se Rama dhe Berisha mbështeten nga rusët, ambasada ruse i përgjigjet Ngjelës Avokati Spartak Ngjela, vetëm pak ditë më parë në një postim të tij në Facebook, shkruante se Rusia ka një ndikim të mad
Akuza e fortë e Ngjelës: Diplomatët rusë u larguan me urdhër të SHBA Avokati Spartak Ngjela i ftuar në Nees 24 ka komentuar dëbimin e dy diplomatëve rusë nga ambasada në Tiranë. Sipas ti
Ylli Dylgjeri hap dosjet: Rreziku i motrave prej Ngjelës dhe historia e sekretares që shkonte me një amerikan E shara publikisht gjatë një transmetimi live të avokat Ngjelës është bërë lajm i parë mbrëmë në mediat online duke mos
Spartak Ngjelës i shpëton goja live: Të q*fsha motrën (VIDEO) Avokat Spartak Ngjela është një ndër figurat publike më aktive në politikë dhe në media. Një video e tij është bërë
Plas keq mes Kryemadhit dhe Ngjelës: Nuk jam injorant unë, s'jam Rama Tensioni në sallën e Kuvendit gjatë fillimit të javës së sotme është zhvendosur edhe në studiot televizive. Përballë
Çili shpërthen ndaj Ngjelës: Treshe ka në seks, jo në politikë (VIDEO) Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmë mes avokatit Spartak Ngjela dhe Henri Çili në Vizion Plus, me gazetaren Rudina
Kryeministrja kroate “tërbon” serbët, përkrah Ngjelës bën shqiponjën dykrenare (FOTO LAJM) “Kudo gjen sot shqiponjën e flamurit shqiptar”, kështu e ka nisur statusin në rrjetet sociale avokati Spartak Ngjela i c
"Ilir Meta mendon se tremb SHBA-të me këngë kalamajsh" Avokati Spartak Ngjela vijon ironitë në distancë ndaj kreut të LSI_së, Ilir Meta. Ai ka komentuar videon e disa të rinjv
Këshilltari i Metës shpërthen ndaj Spartak Ngjelës (FOTO) Këshilltari për mediat në Kuvendin e Shqipërisë, Emiljano Aleksi ka reaguar menjëherë pas shkrimit të avokatit Spartak N
Rakipi sherr me Ngjelën në TV: Je budalla avokat (VIDEO) Avokatit Spartak Ngjela dhe gazetarit Ylli Rakipi, kanë kthyer në arenë debati dhe fyerjesh verbale emisionin Dritare të
Ngjela: Berisha dhe Meta do të përfundojnë në akuzën e krimit Avokati Spartak Ngjela ka shkruar një status ku shprehet se me reformën në Drejtësi Sali Berisha dhe Ilir Meta do të për
Ja kush është dashuria e Tedi Ngjelës Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti kanë zyrtarizuar dashurinë e tyre mbrëmjen e së shtunës. Në ditëlindjen e 27 të Erës, famil