999 rezultate për

ngjela

Ngjela në krah të Rudina Hajdarit: Duhet të prishte marrëveshja Rama-Berisha Avokati Spartak Ngjela me anë të një statusi në Facebook ka shprehur mbështetjen e tij per deputeten e PD Rudina Hajdari
A po e pastron Rama imazhin e vendit? Përgjigjet avokat Ngjela (VIDEO) Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24 komentoi deklaratat e kryeministrit Rama se po përpiqe
Ngjela: Nëse PD largon Lulzim Bashën, Rama ikën për 3 muaj (VIDEO) Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Kjo javë” në tha se nëse Partia Demokratike ndryshon lidershipin e saj, Ram
Ti ke një fëmijë kopil! Plas në studio mes Ngjelës dhe deputetit të LSI Ka qenë i ashpër debati mes avokat Ngjelës dhe deputetit të LSI-së, Përparim Spahiu në emisionin e sotëm të Eni Vasilit.
Ngjela: Rudina Hajdari, kryetare e opozitës së re në Kuvend Rudina Hajdari nuk ka pranuar që të dorëzojë mandatin dhe për këtë ajo rrezikon të përjahstohet nga PD. Në një shënim
Ngjela "shpërthen" ndaj opozitës: Populli do të marrë dru dhe do t’i bjerë Spartak Ngjela ka lëshuar deklarata të forta ndaj opozitës duke thënë se Populli do të marrë dru dhe do t’i bjerë asaj.
Ngjela "tërbon" Kryemadhin në studio: Nuk i keni djegur mandatet Monika Kryemadhi e ftuar sonte në “Open” ka treguar atë çka ka ndodhur sot në Parlament kur deputetët e opozitës bënë do
Avokat Ngjela: Kush nuk futet në Parlament nga lista përfundon në burg Avokati, Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin "Dritare" ka deklaruar se të gjithë përsonat që janë në listë dhe që do të
"Fshehën 5 mld euro", Spartak Ngjela nxjerr të palarat e politikanëve shqiptarë Avokati Spartak Ngjela ka bërë një deklaratë shumë të fortë dhe të padëgjuar më parë në News24. Ngjela u shpreh se po
Çudit Ngjela: Sonila Meço, agjente ruse Avokati, Spartak Ngjela ka bërë një reagim të ashpër ndaj gazetares, Sonila Meço pas intervistës që ajo bëri me kryemini
Ik o thyej qafën, merr dhe supën! Barka ikën nga studioja pas sherrit me Ngjelën (VIDEO) Një debat në Ora Neës mes avokatit Spartak Ngjela dhe studiuesit Panajot Barka ka përfunduar në sherr verbal. Debati
Ngjela bën zbulimin e madh, tregon pse nuk ndryshon kufiri Kosovë-Serbi Avokati i njohur nga Shqipëria, Spartak Ngjela, i ftuar në njërën nga emisionet në Shqipëri, ka folur për dialogun mes K
Dalin dëshmitë: Si tallej Broadway me Enver Hoxhën Erëra të mbara po frynin në Çekosllovaki. Moti premtonte pranverë. Alexander Dubèek, i ardhur në pushtet, po ndërmerr
Armiqtë po vdesin për bukë! Shkresa "e gabuar" që alarmoi kupolën komuniste (FOTO LAJM) Urdhri, Kiço Ngjela: Mund të vdesin fëmijët, të rishihet heqja e triskave familjeve të të burgosurve. Kadri Hazbiu: tër
Spartak Ngjela nuk përmbahet, kërcënon gazetaren se do t'i ikë nga studio Në mbyllje të emisionit "Politika online" avokati shumë i njohur Spartak Ngjela ka kërcënuar gazetaren se do të largohet
Ngjela krahason Fatmir Xhafajn me Klinton: E kishte vëllain në burg Avokati Spartak Ngjela ka çuditur sërish në lidhje me akuzat ndaj Xhafajt dhe vëllait të tij, Agron Xhafaj. Ngjela i
Habit Spartak Ngjela: Bravo i qoftë Xhafajt që ndryshoi ligjin për vëllanë! Avokat Spartak Ngjela e ka konsideruar një vlerë historike ndryshimin e nenit të procedurës penale për ekstradimet. S
Pse u shkarkua Hajdarmataj? Ngjela tregon lidhjen me kokainën në Durrës Ditën e djeshme u shkarkuar nga detyra kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj. Ndërkohë që në medi
Ngjela i nxjerr "të palarat" Ramës: Bleu Berishën e gënjeu Metën Spartak Ngjela me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se Shqipëria do të hyjë në BE si anëtar me të drejta të plot
Jo "kokën" e Tahirit, Spartak Ngjela tregon kushtin e gjermanëve për Ramën Avokat Spartak Ngjela me anë të një postimi në Facebook shkruan se gjermanët kanë kërkuar jo dorëzimin e Tahirit por shk