999 rezultate për

ngjeh

Elisa mallëngjehet nga fjalimi i "Skëndërbeut" (FOTO LAJM) Ditën e sotme u mbajt Asambleja e PS ku kryeministri Edi Rama me tone të bindura kërkoi nga shqiptarët një mandat të 3-t
"Mallëngjehet" Klopp: Lojtarët e mi, janë si djemtë e mi Jurgen Klopp vazhdon të jetë shembull për të gjithë trajnerët në botë sa i përket raporteve me futbollistët. Trajneri
"Ti je baba jonë, je babë për të gjithë", qytetarja mallëngjehet nga vizita e Ramës (VIDEO) Kryeministri Rama, tashmë prej ditësh po viziton nga afër të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë ditës së djesh
Hobi i Memli Krasniqit: Me ngjeh pare (FOTO LAJM) Ministri në largim i Kulturës, Rinisë dhe Sportit Memli Krasniqi para Luftës së Kosovës, ka treguar se hobi i tij është
Video emocionuese, mallëngjehet pasi gjen të birin gjallë (VIDEO) Sulmi i bërë disa ditë më parë në Damask ka bërë që qytetarët të ndihen të pashpresë për të afërmit e tyre, pasi mendojn