999 rezultate për

ngjashme

"Bëm mama të të ngjaj", Arbana uron të ëmën për ditëlindje dhe ngjashmëria do ju habisë (FOTO LAJM) Përpos një moderatore e suksesshme, Arbana Osmani është edhe shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj dhe njerëzve më të
Ngjashmëri e "frikshme", me look-un e ri Taynën do e ngatërroni me Era Istrefin (VIDEO) Tayna është reprja shqiptare e cila ka arritur suksesin në një kohë mjaft të shkurtër edhe madje njihet mbarë në Shqipër
Policia arreston një ganez në Rinas, tentoi udhëtimin drejt BE-së me pasaportën të ngjashme Arrestohet 24-vjeçari ganez, tentoi të kalojë kufirin me dokument me ngjashmëri. Policia Kufitare në Rinas ka goditur
Ngjashmëri e frikshme! Njihuni me sozinë e Ramës në Gjermani (FOTO LAJM) Ky është sozia më reale e Edi Ramës! Një foto e një burri të ulur në stacionin e një metroje në Leipzig të Gjermanisë, k
Kush është Eli Fara dhe kush Elita Rudi, artistet çudisin me ngjashmërinë (FOTO LAJM) Tashmë aq sa është e zaknonshme të shohësh vajzat me veshje apo grim të njëjtë, po bëhen të njëjta edhe në tipare. Jo
Ronaldinho sheh ngjashmëri mes yllit të Arsenalit dhe Ronaldo "Fenomenit" Është vetëm 18 vjeç dhe po bën mjaft mirë te skuadra e parë e Arsenalit. Martinelli erdhi nga ekipet e dobta të brazilit
Skandal në Spanjë, 4 skuadra të La Liga rrezikojnë përjashtimin nga Europa Një skandal trukimesh pritet të godasë futbollin spanjoll. Nën akuzë janë tre skuadra të La Liga, me ish drejtorin sport
Butrint Imeri imiton Profesorin e "La Casa del Papel", rrethohet me maskat e Salvador Dali (VIDEO) “M’ke rrejt” është kënga e fundit që Butrint Imeri publikoi. Videoklipi ka skena të ngjashme me filmin “La Caca del
Mikesha i vdiq nën rrënoja, Greg Rama si rrallëherë flet për zemrën e burrit (FOTO LAJM) "Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta Dhe në thellësitë e veta gje
Çfarë ngjashmërie: Moderatorja shqiptare qenka sozi e Emily Ratajkowski (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga modelet më të njohura amerikane e që shkakton shpesh bujë me fotot e saj provokuese. 28-
Albert Dumani pozon me aktorin turk, fansat habiten nga ngjashmëria e frikshme (FOTO LAJM) Drejtori i programacionit të TV Klan, Albert Dumani ka pasur fatin të takojë një sërë aktorësh të njohur turq teksa ndod
Të ngjashme me "euron", si do të duken kartmonedhat e reja shqiptare (FOTO LAJM) Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ka prezantuar kartëmonedhat e reja që do të qarkullojnë në vendin tonë.
Ngjashmëri e frikshme: Disney e ka vjedhur "Mbretin Luan" nga japonezët? (FOTO LAJM) Plot 488 artistë japonezë të filmave të animuar nënshkruan një peticion në vitin 1994, kur “Mbreti Luan” i “Disney-t”, n
Këto gjashtë sëmundje janë aq të ngjashme dhe mund të përcaktohen vetëm nga profesionisti Shpesh përpiqemi të bëhemi mjekë të vetvetes dhe ndonjëherë na ndodh të ngatërrojmë një sëmundje me një tjetër Në fak
Albana Osmani gjen sozinë, ngjashmëri të frikshme me aktoren e njohur (FOTO LAJM) Pak më parë moderatorja e njohur Albana Osmani ka publikuar në Instagram-in e saj një foto të viteve më parë. Në foto
Pas temperaturave përvëluese, Tirana përfshihet nga një mot i pazakontë Pas temperaturave përvëluese që vazhduan disa ditë me radhë, Tirana dhe periferitë e saj janë përfshirë nga stuhi shiu d
Një tjetër sozi, edhe Kida paska "binjaken" e saj identike (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Elvana Gjata publikoi një video të një vajze që i ngjante jashtëzakonisht shumë! Ajo shfaqej duke kë
"Ngjashmëri e frikshme", gjendet sozia tjetër e Dua Lipës (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fu
Djersiteni gjatë natës, zbuloni shkakun që ‘fshihet’ pas këtij fenomeni Nëse zgjoheni natën për shkak të djersitjes dhe ndërroni bluzën, ky fenomen njihet si djersitje gjatë natës. Një nga shk
Ngjashmëri e "frikshme", Rudina Dembacaj gjen sozinë e saj (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj prej shumë kohësh drejton emisionin e saj “Mos I fol shoferit”. Padyshim q