999 rezultate për

ngjarje

Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Gruaja çmendet dhe çon policinë në këmbë, i bën atentat vetes Duket si një situatë qesharake por një grua ka alarmuar Policinë në Mat, pasi ka qëlluar me armë drejt shtëpisë së saj.
Arta Marku mesazh prokurorëve në Fier: Mos referoni çdo ngjarje Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku u ka kërkuar prokurorëve në Fier të referojnë vetëm veprat penale dhe jo cdo ngjarj
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Ngjarjet e 27 prillit, Sela do të përballet me sulmuesit e tij Më 19 shkurt, deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela do të përballet me sulmuesit e tij gjatë ngjarjeve të 27 p
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Digjet ndërtesa ku jeton Albin Kurti, deputeti i VV-së shkon në vendngjarje Gjatë ditës së sotme është përfshirë nga flakët një banesë në ndërtesën ku jeton edhe Albin Kurti. Mësohet se në bane
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Çfarë janë Lutjet e Mëngjesit ku do të marrin pjesë liderët kosovarë Lutjet e Mëngjesit, mbahen çdo të enjte të parë të muajit shkurt, për secilin vit me rradhë në Uashington. Viti 2018,
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Ngjarje e rëndë në Tiranë, 76 vjeçari bie nga lartësia dhe humb jetën Një tragjedi ka ndodhur sot në Tiranë, pasi një 76 vjeçar ka rënë nga lartësia duke humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur
U zgjua në mëngjes me buzë tri herë më të mëdha, studentja rrëfen ngjarjen (FOTO) Një studente, Holly Clegg, 23 vjeçe, u zgjua me dhimbje në buzët e saj tri herë më të mëdha se madhësia e tyre e zakonsh
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Gruas i ndodh gjëma në Fier, e grabisin sapo del nga exchange Pasditen e sotme në qytetin e Fierit një grua ka rënë pre e grabitjes. Rreth orës 18:35, në lagjen “Apollonia”, Fier,
Po rregullonte një defekt, vdes elektriçisti në Tropojë Moti i keq i ka marrë jetën një elektricisti të OSHEE ditën e sotme. Sipas policisë dyshohet se e ka zënë korrenti t
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Bllokohet Çairi, të shtëna me armë zjarri Para pak çastesh në afërsi të Shtëpisë së Pleqve në lagjen e Fushë Tophanes në Çair janë dëgjuar të shtëna me armë zjarr