999 rezultate për

ngjarje

Artan Hoxha nxjerr në dritë ngjarjen e rëndë: Tre persona janë vrarë në parcelat e kanabisit Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar një ngjarje të rëndë në Malësinë e Madhe. Sipas tij, tre persona janë vr
Ngjarje makabre në Itali: I riu vret shokun dhe të dashurën se i pa të lumtur Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Itali ku një 21-vjeçari, Antonio De Marco, nga Casarano, ka vrarë dy të rinj, të dash
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Ngjarje tragjike në Ferizaj, vdes 23-vjeçari Një i ri është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij. Sipas mjekëve ai vdiq nga sulmi në zemër. Rasti ka ndodhur
Tjetër aksident në Tiranë, plagoset rëndë i moshuari Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet ku një mjek ka përplasur një të moshuar teksa ishte suke ecur.
Ekspertët thirrje shqiptarëve: Mos u frikësoni nga tërmetet, jemi zonë sizmike Sipas sizmiologëve, lëkundjet sizmike të ditëve të fundit nuk duhet të jenë motiv për frikë apo panik në rradhët e qytet
Nga martesat te municionet në shtëpi, vëllai i Lefter Zhidrut rrëfen misteret pas ngjarjes 71 vjeçari Lefter Zhidru u ekzekutua dje nga RENEA pasi refuzoi negociatatat duke qëlluar disa herë me breshëri automati
60 vjeçari u qëllua gjatë sherrit, tjetër ngjarje kriminale në Durrës Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbërritur i pl
Rrëshqasin gurët brenda restorantit në Vlorë, dyshohet për të lënduar Një rrëshqitje masive guri ka ndodhur në Kaninë të Vlorë brenda restorantit “Shpella e Fikut”. Dyshohet se ka të lënd
Plagoset me armë zjarri shqiptari në Greqi Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në qendër të kryeqyteti grek, Athinë. Një shtetas shqiptar ka
Kurti flet për ngjarjet që i paraprinë prishjes së koalicionit ideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se në takimin që kishte pasur më 13 mars me presidentin e Kosovës, Hashim T
Gjendet një makinë e djegur në Shkodër, dyshohet se u përdor në ngjarje kriminale Një makinë është gjetur e djegur ditën e sotme në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës. Dyshohet se mje
Sot i vranë vëllanë: Kush është Talo Çela, dora e zezë pas atentateve mafioze Elbasani është zgjuar nën zhurmën e krismave ditën e sotme nga një tjetër atentat mafioz. I vrarë ka mbetur Bujar Çel
Vritet vëllai i të shumëkërkuarit për grabitjen e Rinasit Bujar Çela u vra sot në një atentat në Elbasan. Ai është vëllai i Talo Çelës i shpallur në kërkim për disa vepra penale.
Sherr masiv, ngjarje të shëmtuara në klasiken, PSG-Marseille (VIDEO) Marseille fitoi 0-1 përballë PSG për herë të parë që nga viti 2011. Ndeshja ishte e tensionuar nga fillimi, por fund
"I ndiqte fëmijët djem duke u ofruar s*ks me para", detaje nga ngjarje rëndë në Berat Një 66-vjeçar nga Berati është arrestuar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçar. Bëhet me dije se në
Gjendet i pajetë një 58 vjeçar në Tiranë, detajet e para Nnjë 58 vjeçar është gjetur i pajetë në orët e para të mëngjesit të sotëm në një auto servis në autostradën Tiranë-Durrë
Plagoset siriani në Durrës, Policia sqaron ngjarjen Një sirian me inicialet A.A., i cili është në kujdesin e mjekëve dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën i ndodhur në kush
Shoferi i linjës ngacmon s*ksualisht 12 vjeçaren Një 52 vjeçar nga Lushnja ka rënë në prangat e policisë për veprime të turpshme ndaj një vajze 12 vjeçare. Sipas info
Ngjarje e rëndë në Gostivar, burri vret bashkëshorten e tij Ngjarje tragjike ka tronditur mëngjesin e sotëm Gostivarin. Një burrë 65 vjeçar ka therë me thikë dhe më pas edhe më sëp