999 rezultate për

ngjarje

Shkrumbohet totalisht nga flakët shtëpia dykatëshe në Korçë Një banesë dykatëshe është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të Muzeut Arkeologjik të qytet
KOSOVË/ Ngjarje e rëndë, dyshohet se një grua është vetëvrarë Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Komunën e Kaçanikut. Një person i gjinisë femërore
Masakroi prostitutën, kthehet në Shqipëri pas 48 vitesh burg në SHBA: Jetoja më mirë në qeli! Gazi Çibukun historia e ka hedhur nga lumturia – kur u arratis prej diktaturës komuniste në vitin 1967 – deri në burgimi
Kanë 10 fëmijë së bashku, gruaja godet me sqepar në kokë bashkëshortin në Kurbin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kurbinit, ku një grua e moshës 60 vjeçe ka goditur me sqepar bashkëshortin e
Ngjarje e rëndë! Shqiptari i jep fund jetës në Greqi Një 40 vjeçar nga Dibra është gjetur i varur në Iraklio, Kretë. Njoftimin për këtë ngjarje të rëndë e ka bërë Komuni
Ngjarje tragjike në Tiranë, burri hidhet nga kati i tretë Një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ali She
Qeveria merr vendimin për kthimin në karantinë, populli anglez shkatërron furgonat e policisë Nga një kontroll i policisë Britanike në Bristol u zbuluan disa klube te natës të jashtligjshme që kishin organizuar fes
52 vjeçari dha fund jetës nga Sanatoriumi, flet drejtori i spitalit Drejtori i spitalit të Sanatoriumit, Perlat Kapisyzi ka folur rreth ngjarjes së rëndë ku 52-vjeçari Preng Gjonaj i dha f
"La Niña", fenomeni mbi Oqeanin Paqësor që pritet të ndryshojë temperaturat Një ngjarje e moderuar deri në e fortë e motit, e quajtur “La Niña” është zhvilluar në Oqeanin Paqësor, sipas Organizatë
Sulmi i dytë pas vetëm 2 orësh në Francë, Policia ekzekuton autorin Franca nuk po gjen qetësi nga sulmet që po dyshohen si terroriste. Sipas Figaro, ngjarja e dytë ndodhi 2 orë pas sulm
Policia sqaron ngjarjen në Vlorë: Një person qëlloi me armë në ajër, në pranga dy të rinj Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen në Vlorë, ku një person qëlloi me armë zjarri. Edhe pse u raportua për një pers
E rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja del në bulevard dhe pret damarët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 30-vjeçare ka dëmtuar veten. Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin “Dëshm
HOROSKOPI/ Mos e lini veten tuaj të dërrmoheni nga ngjarjet, por përpiquni t’i kaloni me forcë Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të
Kim Kardashian rrëfen ngjarjen më të frikshme të jetës dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “My Next Guess Needs No Introduction” të David Letterman, Kim Kardashian rrëfeu me detaje se si i v
I ekzekutuan kushëririn në mes të qytetit, flet kryebashkiaku për ngjarjen e rëndë në Himarë Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Himarë ku biznesmeni Niko Goro u ekzekutua nga shtetasi Kliti Leka. N
Ngjarje tragjike! Nëna vret tre fëmijët e saj, më i vogli vetëm 8 muajsh Një nënë e re austriake, 31 vjec, është vënë në pranga pasi dyshohet se ka vrarë 3 fëmijët e saj. Sipas mediave të h
Ngjarje makabre: Si italiania milionere urdhëroi vrasjen e të ish- dashurit të saj shqiptar Mediat italiane kanë zbardhur detaje tragjike nga vrasje e shqiptarit Astrit Lamaj, të ndodhur në vitin 2013. Kjo vr
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Aksident i rëndë në Shkup, një i vdekur Një aksident i rëndë ka ndodhur në Trubarevë të Shkupit. Sipas informacioneve të MPB-së një makinë e tipit BMV e cil
Ngjarje e rëndë në Berat, humb jetën tragjikisht 16-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, mesditën e sotme. Burimet bëjnë e dije se një 16 vjeçar ka humbur jetën nga